Siyonist Asker: "Çok Sayıda Filistinli Çocuk Öldürdüm"

04.12.2013 13:14
Siyonist Asker: "Çok Sayıda Filistinli Çocuk Öldürdüm"
İsrail'de askerlik yapan bir kadın birçok Filistinli çocuğu öldürdüğünü gururlanarak anlattı.

İsrail’de askerlik yaptığını ve sayısız Filistinli çocuk öldürdüğünü itiraf etti. Eli kanlı küstah katil Gluzman ayrıca bu durum için Filistinli anneleri, “Kendilerini kınamalıdır çünkü çocuklarının hayatından endişe duymuyorlar” diyerek suçladı. Programa esnasında Siyonist katilin annesi de stüdyodaydı ve ona kızının işlediği cinayetleri bilip bilmediği sorulduğunda, “Elbette biliyorum, orduya adam öldürmeden nasıl hizmet edebilirsiniz ki?” dedi.

Ukrayna televizyonlarında canlı yayınlanan ‘Yalan Dedektörü’ adlı programa katılan Yelena Gluzman adlı Yahudi kadın, İsrail’de askerlik yaptığını ve sayısız Filistinli çocuk öldürdüğünü itiraf etti.

SAYISIZ FİLİSTİNLİ ÇOCUK KATLETTİ

Akit’ten Sinan Yavuzoğlu’nun haberine göre, Ukrayna’da Yelena Zakusilo, İsrail’de ise Yelena Gluzman adını kullanan Siyonist kadın, çok sayıda Filistinli çocuğu öldürdüğünü kabul etti. Gluzman o kadar çok Filistinli çocuğu öldürmüş ki tam olarak sayısını bile hatırlayamıyor.

SOYSUZLUĞUN BU KADARI

Eli kanlı küstah katil Gluzman ayrıca bu durum için Filistinli anneleri, “Kendilerini kınamalıdır çünkü çocuklarının hayatından endişe duymuyorlar.” diyerek suçladı.

İŞTE KATİLİN ANNESİ

Programa esnasında Siyonist katilin annesi de stüdyodaydı ve ona kızının işlediği cinayetleri bilip bilmediği sorulduğunda, “Elbette biliyorum, orduya adam öldürmeden nasıl hizmet edebilirsiniz ki?” yanıtını verdi.

 • Yorumlar 2
  Diğer Haberler
  PANO
  KARİKATÜR
  Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim