1. HABERLER

  2. HABER

  3. Siyonist Akademisyenden Aşağılık Öneri!
Siyonist Akademisyenden Aşağılık Öneri!

Siyonist Akademisyenden Aşağılık Öneri!

İsrailli akademisyen bir radyo programında söylediği sözler ile insanlıktan nasıl çıktığını ve Siyonistlerin nasıl çirkinleşebileceklerini gösterdi.

A+A-

İsrailli akademisyen Dr. Mordechai Kedar, İsrailli üç gencin cesetlerinin bulunduğu 1 Temmuz’da bir radyo programında “Teröristleri caydıracak tek şey, mesela gençleri kaçırıp öldürenleri, onların annelerine veya kız kardeşlerine tecavüz etmek” dedi. 
 
Bar-llan Üniversitesi’nde öğretim görevlisi Kedar’ın, katıldığı “Hakol Diburim” adlı programda, Hamas liderlerini caydıracak tek şey kafaları ve omuzları arasındaki bağlantıyı tehdit etmek” sözleri üzerine sunucu Yossi Hadar, “Peki sizce bu Hamas’ın rütbelerinde elenmeye yardımcı olur mu?” sorusunu sordu. 
 
İĞRENÇ FİKİRLERİNİ “KÜLTÜR”LE SAVUNDU 
 
Kedar ise soruyu şu şekilde yayınladı: “Hayır, çünkü aşağılara indikçe anlayış tamamen farklı. Teröristleri caydıracak tek şey, mesela gençleri kaçırıp öldürenleri, onların annelerine veya kız kardeşlerine tecavüz etmek. Ne yapacaksınız, bu içinde yaşadığımız kültür.” 
 
GERÇEKLER HAKKINDA KONUŞUYORMUŞ!
 
Haaretz’de yer alan habere göre programın sunucusu Yossi Hadar, Kedar’ın sözlerinin ardından şaşkınlığını gizleyemedi ve “Biz böyle önlemler alamayız tabii ki” dedi. Kedar ise düşüncesini, “Ben ne yapmamız veya yapmamamız gerektiği hakkında konuşmuyorum. Ben gerçekler hakkında konuşuyorum. Bir intihar bombacısını caydıracak tek şey, eğer bu eylemi gerçekleştirirse kız kardeşinin tecavüz edileceğini bilmek. Yalnızca bu şekilde o terörist evine döner ve kız kardeşinin onurunu korur” sözleriyle savunmaya devam etti. 

 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum