1. HABERLER

  2. HABER

  3. Saadet Partisi Tam Aday Listesi
Saadet Partisi Tam Aday Listesi

Saadet Partisi Tam Aday Listesi

12 Haziran seçimlerine tek başına girme kararı alan Saadet Partisi, aday listesini YSK'ya sundu.

A+A-

Listede olması beklenen Merhum Necmettin Erbakan'ın kızı Elif Erbakan, SP'nin milletvekili adayları arasında yer almadı. 551 milletvekili adayı gösteren SP'de başörtülü kadın aday da bulunuyor.

 

İLİ SIRASI" ADI SOYADI

ADANA 1 YAKUP BUDAK

ADANA 2 TUNCAY ÖZGÜNEN

ADANA 3 MUHAMMET ÇELEBİ KEYHIDIR

ADANA 4 HASAN ŞAYBAK

ADANA 5 SÜLEYMAN ŞENOGUL

ADANA 6 MEHMET IŞIK

ADANA 7 ALAATTİN TEKİN

ADANA 8 İSMAİL AKTAŞ

ADANA 9 AYŞE TOPAL

ADANA 10 HACI VELİ TOPATAN

ADANA 11 ZEKİ KAYAK

ADANA 12 ŞULE TIRAŞ

ADANA 13 MEHMET DEMİR

ADANA 14 CENGİZ KAYADAN

ADIYAMAN 1 MEHMET FATİH ÇİÇEK

ADIYAMAN 2 CEMAL KILAVUZ

ADIYAMAN 3 MEVLÜT MAHİR DÜRÜST

ADIYAMAN 4 AYŞE ÖTELEŞ

ADIYAMAN 5 YUNUS ÇAKILKAYA

AFYON 1 İSMAİL YALÇINKAYA

AFYON 2 ALİ AYGÜN

AFYON 3 ÖMER DEMİRSOY

AFYON 4 DOĞAN BULDUK

AFYON 5 AHMET ÖZTÜRKAVCI

AĞRI 1 ABDULAZİZ YILDIZ

AĞRI 2 TURAN ÖĞÜRTAY

AĞRI 3 SÜLEYMAN ERİM

AĞRI 4 MİTHAT YILDIZ

AKSARAY 1 LEVENT SERDAR ŞAHİN

AKSARAY 2 KAZIM SERKAN ŞİMŞEK

AKSARAY 3 İSMAİL YILMAZ

AMASYA 1 MAHMUT YÜCEL

AMASYA 2 MUSTAFA ÜSTÜN

AMASYA 3 MURAT DANIŞKAN

ANKARA 1 1 OYA AKGÖNENÇ MUĞİSUDDİN

ANKARA 1 2 MUSA OKÇU

ANKARA 1 3 MEHMET EMİN EROL

ANKARA 1 4 HAMDİ KONUK

ANKARA 1 5 ERHAN ALBAYRAK

ANKARA 1 6 ORHAN TATLI

ANKARA 1 7 İSRAFİL BAYRAKÇI

ANKARA 1 8 ALİ GÜLHAN

ANKARA 1 9 ŞÜKRÜ OKUR

ANKARA 1 10 HÜSEYİN ERDEM

ANKARA 1 11 FATİH KIRAÇ

ANKARA 1 12 SABRİ BAYRAKTAR

ANKARA 1 13 BÜLENT HÜSEYİN ÖZÇELİK

ANKARA 1 14 AHMET GENÇYİĞİT

ANKARA 1 15 MUSTAFA ERKALAN

ANKARA 1 16 BURHAN KIRMAN

ANKARA 2 1 İSMAİL İLHAN SUNGUR

ANKARA 2 2 İLYAS TONGÜÇ

ANKARA 2 3 ÖMER GÜNAYDIN

ANKARA 2 4 NAGİHAN ÇITAK

ANKARA 2 5 MUSTAFA GÜNGÖR

ANKARA 2 6 EROL ÖZTÜRK

ANKARA 2 7 REVİYYE ŞAHİDE AYGÜL

ANKARA 2 8 MUSTAFA ERKUT AŞAR

ANKARA 2 9 AYHAN ÇELİK

ANKARA 2 10 BURHAN GÜMRÜKÇÜ

ANKARA 2 11 İBRAHİM KARAYILAN

ANKARA 2 12 VEYSEL ÜZMEZ

ANKARA 2 13 NUREDDİN KAYA

ANKARA 2 14 ABDULLAH BAYRAKTAR

ANKARA 2 15 MEHMET SÜRER

ANTALYA 1 GALİP AKIN

ANTALYA 2 ABBAS ÇAĞLAR

ANTALYA 3 ZİYA ÇİMEN

ANTALYA 4 HASAN BURGAN

ANTALYA 5 FATMA ÖZKAYNAK

ANTALYA 6 OSMAN NURİ AÇIKGÖZ

ANTALYA 7 TUNCAY ÇAKIR

ANTALYA 8 NURİ KAPLAN

ANTALYA 9 MUHARREM KOÇAK

ANTALYA 10 SELAHATTİN BIÇAKCI

ANTALYA 11 MEHMET ALİ CAN

ANTALYA 12 ABDURRAHMAN TURAL

ANTALYA 13 FATİME ÜRAZ

ANTALYA 14 ERDAL GÜMÜŞ

ARDAHAN 1 MEVLÜT ÇALIŞKAN

ARDAHAN 2

ARTVİN 1 GÜLTEKİN SOYDAN

ARTVİN 2 GÜRKAN BAĞDATLI

AYDIN 1 FÜSUN VAPUR KARASOY

AYDIN 2 MUSA MUÇA

AYDIN 3 ŞERAFETTİN AKYÜZ

AYDIN 4 HARUN BAYRAM

AYDIN 5 ŞÜKRÜ YOLCU

AYDIN 6 MEHMET PEÇEN

AYDIN 7 AYŞE DİNDAR

BALIKESİR 1 BAYRAM ALİ AYYILDIZ

BALIKESİR 2 MURAT SALİ

BALIKESİR 3 ÖMER TAŞKIN

BALIKESİR 4 ABDULLAH ÖZLEN

BALIKESİR 5 İSMAİL GÜGEN

BALIKESİR 6 MEHMET FİLİZ

BALIKESİR 7 ZÜLFER EROL

BALIKESİR 8 AHMET PINAR

BARTIN 1 MÜCAHİT ABDULLAH MEKEÇ

BARTIN 2 ÖMER KELEŞ

BATMAN 1 SALİH SEVİM

BATMAN 2 AHMET ÇİFTÇİ

BATMAN 3 MUSTAFA YILDIZ

BATMAN 4 İBRAHİM GÜNEŞ

BAYBURT 1 HACI MURAT KUMBASAR

BİLECİK 1 İBRAHİM MERAL

BİLECİK 2 TUGAY ORDU

BİNGÖL 1 MAHMUT AKÇABEY

BİNGÖL 2 SÜLEYMAN AYTUNÇ

BİNGÖL 3 NURETTİN ÇİFTÇİ

BİTLİS 1 ZİYA KALMACİ

BİTLİS 2 CAHİT ULUĞ

BİTLİS 3 BİLAL KAÇAR

BOLU 1 HAYRETTİN AYTAR

BOLU 2 İSMAİL YILDIRIM

BOLU 3 MUHAMMED YEKREK

BURDUR 1 MUSTAFA DÜZGÜN

BURDUR 2 RAMAZAN KAYABAŞ

BURDUR 3 HATİCE KAYA

BURSA 1 ŞEVKET KAZAN

BURSA 2 GÖKHAN GERÇEK

BURSA 3 SALİH BERBER

BURSA 4 RECEP AYGÜN

BURSA 5 HANDAN DEMİRTAŞ

BURSA 6 BURAK ÇELİK

BURSA 7 NEBİ YURTSEVER

BURSA 8 İBRAHİM AKBIYIK

BURSA 9 MEVLÜDE KURTULUŞ

BURSA 10 ERTAN SÜTÇÜ

BURSA 11 KADRİYE SAYIN

BURSA 12 NECMETTİN ÇAMLIDERE

BURSA 13 ERDOĞAN AYDIN

BURSA 14 NEŞE YILDIRIM

BURSA 15 ERHAN ŞEŞEN

BURSA 16 EBRU YETER

BURSA 17 RAMAZAN TEKİN

BURSA 18 SERKAN DEMİR

ÇANAKKALE 1 ŞABAN SARI

ÇANAKKALE 2 MUHARREM HOŞGÖR

ÇANAKKALE 3 YUSUF HURŞİTOĞLULLARI

ÇANAKKALE 4 MUSTAFA ALGÜL

ÇANKIRI 1 MEHMET ÜNVER

ÇANKIRI 2 VEHBİ AYDOĞAN

ÇORUM 1 ARİF ERSOY

ÇORUM 2 ADNAN CIDIK

ÇORUM 3 ALİ YAZICI

ÇORUM 4 İSMAİL SARIOĞLU

DENİZLİ 1 ALİ RIZA ALNIAK

DENİZLİ 2 BAYRAM ÜNNÜ

DENİZLİ 3 AHMET ERGUNT

DENİZLİ 4 CAĞFER AKINLI

DENİZLİ 5 SEBATİ ÖZER

DENİZLİ 6 SAİT ARI

DENİZLİ 7 KAMİL SELÇUK

DİYARBAKIR 1

DİYARBAKIR 2

DİYARBAKIR 3

DİYARBAKIR 4

DİYARBAKIR 5

DİYARBAKIR 6

DİYARBAKIR 7 MEHMET EMİN ALBAYRAK

DİYARBAKIR 8

DİYARBAKIR 9

DİYARBAKIR 10

DİYARBAKIR 11

DÜZCE 1

DÜZCE 2

DÜZCE 3 MURAT AŞIK

EDİRNE 1 ALİ ERHAN DEMİRKIRAN

EDİRNE 2 MUSTAFA KABAKÇILI

EDİRNE 3 SİNAN TEKİN

ELAZIĞ 1 LATİF ÖZTEK

ELAZIĞ 2 İBRAHİM ÖCAL

ELAZIĞ 3 İBRAHİM HACIBEKİROĞLU

ELAZIĞ 4 FİKRET UYMAZ

ELAZIĞ 5 MİNE KAYA

ERZİNCAN 1 DURSUN ŞİMŞEK

ERZİNCAN 2 FİKRET YILDIRIM

ERZURUM 1 ATİK AĞDAĞ

ERZURUM 2

ERZURUM 3

ERZURUM 4

ERZURUM 5

ERZURUM 6

ESKİŞEHİR 1 FESİH BİNGÖL

ESKİŞEHİR 2 HAMDİ ÖZAYVAZ

ESKİŞEHİR 3 FEHİME SARAN

ESKİŞEHİR 4 MUHAMMET GÜNEY

ESKİŞEHİR 5 HALİT ÖZ

ESKİŞEHİR 6 ENSAR TUNA

GAZİANTEP 1 MEHMET KARALAR

GAZİANTEP 2 ŞÜKRÜ KOÇAK

GAZİANTEP 3 AHMET NECATİ SARI

GAZİANTEP 4 SERAP ERKAL

GAZİANTEP 5 ÖMER BALCI

GAZİANTEP 6 ALİ MULLAOĞLU

GAZİANTEP 7 ENVER POLAT

GAZİANTEP 8 MUSTAFA AKAR

GAZİANTEP 9 YAVUZ BATMAZ

GAZİANTEP 10 ABDULLAH ÖZTÜRK

GAZİANTEP 11 ÖMER KARABACAK

GAZİANTEP 12 İSRAFİL KILIÇ

GİRESUN 1 SÜLEYMAN TEKBAŞ

GİRESUN 2 ÖMER ÖZTÜRK

GİRESUN 3 DAVUT TEPEYURT

GİRESUN 4 MUSA ÇAKI

GÜMÜŞHANE 1 AKIN DEMİR

GÜMÜŞHANE 2 YALÇIN SEVİNÇ

HAKKARİ 1 HABİP ÇİFTÇİ

HAKKARİ 2 CUMA ÇİFTÇİ

HAKKARİ 3 MURAT ÇİFTÇİ

HATAY 1 NECMETTİN ÇALIŞKAN

HATAY 2 MEHMET AYAZ

HATAY 3

HATAY 4 ATİLA EROL

HATAY 5 RAMAZAN ÖKSÜZ

HATAY 6 AHMET NEBİH YÖNEY

HATAY 7 NİHAT YAZICI

HATAY 8 NECATİ BÖRKLÜ

HATAY 9 SELAMİ ÇEKİÇ

HATAY 10 FAHRİ SERDAR ÖZAL

IĞDIR 1 NADİR AKAR

IĞDIR 2 SABRİ DOĞRU

ISPARTA 1 ABDULBAKİ ÖZYURT

ISPARTA 2 DİNÇER DEMİREZEN

ISPARTA 3 HÜSEYİN YILDIZHAN

ISPARTA 4 ADEM OFLAZ

İSTANBUL 1 1 İSMAİL MÜFTÜOĞLU

İSTANBUL 1 2 SELMAN ESMERER

İSTANBUL 1 3 ABDULLAH SEVİM

İSTANBUL 1 4 YILMAZ BAYAT

İSTANBUL 1 5 FATMA NEVİN GÖKÇE

İSTANBUL 1 6 HALİL İBRAHİM ARIKAN

İSTANBUL 1 7 ZEKAYİ DOĞAN

İSTANBUL 1 8 ERDAL UÇAR

İSTANBUL 1 9 YUSUF YÜKSEL

İSTANBUL 1 10 ALİ HAYDAR HAKSAL

İSTANBUL 1 11 ABDULKADİR ARSLAN

İSTANBUL 1 12 HAMİ AYDOGAN

İSTANBUL 1 13 AHMET KÖKLER

İSTANBUL 1 14 KADİR İBRAHİM SARAÇBAŞI

İSTANBUL 1 15 MEHMET BELEN

İSTANBUL 1 16 EFRAİL OZAN

İSTANBUL 1 17 TUFAN EMİRÇUPANİ

İSTANBUL 1 18 RECAİ DEMİRYÜREK

İSTANBUL 1 19 HASAN KAHVECİ

İSTANBUL 1 20 FATMA ALKAN

İSTANBUL 1 21 ZAFER ÖZBEK

İSTANBUL 1 22 MUSTAFA ÖNÜGÖREN

İSTANBUL 1 23 MURAT KUTLU SEZEN

İSTANBUL 1 24 MEHMET ALİ ÖZGÜR

İSTANBUL 1 25 NEŞE SARAÇBAŞI

İSTANBUL 1 26 MAHMUT KILIÇ

İSTANBUL 1 27 AHMET KADIOĞLU

İSTANBUL 1 28 HAYRİ AYYILDIZ

İSTANBUL 1 29 DİCLE ŞİT

İSTANBUL 1 30 FAHRETTİN COŞKUN

İSTANBUL 2 1 MUSTAFA KAMALAK

İSTANBUL 2 2 TEMEL KARAMOLLAOĞLU

İSTANBUL 2 3 LÜTFİ KİBİROĞLU

İSTANBUL 2 4 DURSUN ALİ DÜZENLİ

İSTANBUL 2 5 MUSTAFA KAYA

İSTANBUL 2 6 YAŞAR KANGEL

İSTANBUL 2 7 PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU

İSTANBUL 2 8 HASAN AKPINAR

İSTANBUL 2 9 ABDULLAH DENİZ

İSTANBUL 2 10 EROL URHAN

İSTANBUL 2 11 HÜSEYİN BUNDAR

İSTANBUL 2 12 CENGİZ ERTEKİN

İSTANBUL 2 13 NECATİ ERMİŞ

İSTANBUL 2 14 MUSTAFA YAMAN

İSTANBUL 2 15 ZEYNEP ŞULE RIDVANOĞLU

İSTANBUL 2 16 EMRE USTAOSMANOĞLU

İSTANBUL 2 17 MAHMUT CELAL TERZİ

İSTANBUL 2 18 MUZAFFER ERCANLI

İSTANBUL 2 19 MUHAMMET HANEFİ ÇOLAK

İSTANBUL 2 20 NİHAT ŞADOĞLU

İSTANBUL 2 21 BURHAN SATIR

İSTANBUL 2 22 BİLAL AY

İSTANBUL 2 23 BURHAN AKAR

İSTANBUL 2 24 ÖZBAY YAĞMURKAYA

İSTANBUL 2 25 AHMET BALCI

İSTANBUL 2 26 ALİ CANDIR

İSTANBUL 2 27 İSLAM İNCE

İSTANBUL 3 1 HASAN BİTMEZ

İSTANBUL 3 2 ALİ İHSAN GÜNDOĞDU

İSTANBUL 3 3 ABDULKADİR ÇELEBİ

İSTANBUL 3 4 EBRAR BEZCİ

İSTANBUL 3 5 AHMET KÜÇÜKAĞA

İSTANBUL 3 6 CELAL USTACAN

İSTANBUL 3 7 OSMAN BAŞ

İSTANBUL 3 8 HÜSEYİN KAVLU

İSTANBUL 3 9 VELİ TUNÇ

İSTANBUL 3 10 BEŞİR İSTEMİ

İSTANBUL 3 11 RAMAZAN BOYALIK

İSTANBUL 3 12 SEBAHATTİN UÇAR

İSTANBUL 3 13 YUNUS AKSOY

İSTANBUL 3 14 HAYATİ GÜL

İSTANBUL 3 15 EMİNE ÖZTÜRK

İSTANBUL 3 16 ENDER ESİNER

İSTANBUL 3 17 ALİ KÜÇÜK

İSTANBUL 3 18 METİN ÖZTÜRK

İSTANBUL 3 19 ERDAL YILMAZ

İSTANBUL 3 20 ADEM ÇALIŞ

İSTANBUL 3 21 ERDİNÇ ADANIR

İSTANBUL 3 22 EBUBEKİR ERDURAN

İSTANBUL 3 23 ABDULLAH İLKADLI

İSTANBUL 3 24 MUHAMMET RESULOĞLU

İSTANBUL 3 25 TURGAY AKAR

İSTANBUL 3 26 MÜRSEL BAŞER

İSTANBUL 3 27 ADEM OKUTAN

İSTANBUL 3 28 EROL KARABULUT

İZMİR 1 1 ŞERAFETTİN KILIÇ

İZMİR 1 2 TURHAN TUTUMLU

İZMİR 1 3 BAYRAM AKGÜN

İZMİR 1 4 CEMAL ARIKAN

İZMİR 1 5 MUSTAFA ERDURAN

İZMİR 1 6 SELÇUK KAVUŞAN

İZMİR 1 7 ZEKERİYE HAZIRBULAN

İZMİR 1 8 RUMEYSA MERYEM ASLAN

İZMİR 1 9 MÜMİN BAŞTÜRK

İZMİR 1 10 MEHMET İNTAŞ

İZMİR 1 11 ATİLLA KORKMAZ

İZMİR 1 12 MUKADDER TEMUR

İZMİR 1 13 MUMİN GÜZEL

İZMİR 2 1 BAYRAM SAKARTEPE

İZMİR 2 2 MESUT DAĞ

İZMİR 2 3 VEDAT KOLUKISA

İZMİR 2 4 SUNA CANİTEZ

İZMİR 2 5 CENK KILIÇ

İZMİR 2 6 NACETTİN YOLCU

İZMİR 2 7 ORHAN HALICI

İZMİR 2 8 MUSTAFA ÖZÜDOĞRU

İZMİR 2 9 İBRAHİM ORAKCI

İZMİR 2 10 AHMET KORKMAZ

İZMİR 2 11 ORHAN YILDIRIM

İZMİR 2 12 CENGİZ UTKULU

İZMİR 2 13 AHYAN BİLGİ

KAHRAMANMARAŞ 1 CUMA TAHİROĞLU

KAHRAMANMARAŞ 2 ÖMER POLAT

KAHRAMANMARAŞ 3 MEHMET TAHİR GÖREN

KAHRAMANMARAŞ 4 EMİN ODABAŞI

KAHRAMANMARAŞ 5 SAMİ POLAT

KAHRAMANMARAŞ 6 VELİ KABAAĞAÇ

KAHRAMANMARAŞ 7 ALİ DORUK

KAHRAMANMARAŞ 8 TALİP GÜLBAY

KARABÜK 1 AZİZ GÜNDOĞDU

KARABÜK 2 FATMA GÜNEY

KARAMAN 1 ŞABAN ŞAHİN

KARAMAN 2 HÜSEYİN UĞUZ

KARS 1 YAŞAR CİMŞİT

KARS 2 MEVLÜT AYÇİÇEK

KARS 3 SÜLEYMAN TURAN

KASTAMONU 1 HALİM BALCI

KASTAMONU 2 HAMİT SERDAR YILMAZ

KASTAMONU 3 NİHAT YAZICIOĞLU

KAYSERİ 1 HAŞİM ÖZÇELİK

KAYSERİ 2 AHMET RECAİ TEKİN

KAYSERİ 3 DURAN SOYUĞUR

KAYSERİ 4 GÜZÜN YİĞİT

KAYSERİ 5 GÜNER ŞAHİN

KAYSERİ 6 İLLAS YILDIZ

KAYSERİ 7 MEHMET YAŞAR PAKÖZ

KAYSERİ 8 AHMET ULUSOY

KAYSERİ 9 AHMET FATİH KARAMAN

KIRIKKALE 1 FARUK VURGUN

KIRIKKALE 2 SELAMİ ÇAKIR

KIRIKKALE 3 RAMAZAN GÖZALAN

KIRKLARELİ 1 ÖZAY DİLBER

KIRKLARELİ 2 DİLEK GÜNDÜZ

KIRKLARELİ 3 FERİDUN MERCAN

KIRŞEHİR 1 NECİP YAVUZ

KIRŞEHİR 2 TURGAY TURGUT

KİLİS 1 FATİH KARAKURT

KİLİS 2 MEHMET YAŞAR CANBAL

KOCAELİ 1 BİROL AYDIN

KOCAELİ 2 AHMET KUL

KOCAELİ 3 SİNAN EJDEROĞLU

KOCAELİ 4 RUZİYE TAN

KOCAELİ 5 AHMET ÖZEN

KOCAELİ 6 MEHMET KAYMAK

KOCAELİ 7 ZAFER MUTLU

KOCAELİ 8 MUSTAFA SEZGİN

KOCAELİ 9 ORHAN GÖKMEN

KOCAELİ 10 İBRAHİM ALTAY

KOCAELİ 11 FATİH YILDIZ

KONYA 1 MUSTAFA ÖZKAFA

KONYA 2 TACETTİN ÇETİNKAYA

KONYA 3 MUSTAFA DERBENTLİ

KONYA 4 NECATİ EROĞLU

KONYA 5 ALİ MÜCEVHER

KONYA 6 ŞUAYİP KOÇAK

KONYA 7 İSMAİL AYDİLEK

KONYA 8 MAHMUT SAMİ BÜYÜKYILMAZ

KONYA 9 HÜSEYİN AKKAYA

KONYA 10 AHMET GÖNÇ

KONYA 11 HATİCE GERÇEKER

KONYA 12 HASAN HÜSEYİN UYAR

KONYA 13

KONYA 14 RAUF BÜYÜKTERMİYECİ

KÜTAHYA 1 ALİ İHSAN OTURAK

KÜTAHYA 2 ALİ KEMAL DERİN

KÜTAHYA 3 HALİL HAMZAOĞLU

KÜTAHYA 4 MEHMET ÖZDEMİR

KÜTAHYA 5 ŞERİF AHMET GÜNEL

MALATYA 1 MEHMET KAYA ASİLTÜRK

MALATYA 2 MUSTAFA SERTKAYA

MALATYA 3 AHMET ŞAHİN

MALATYA 4 CUMALİ AKÇA

MALATYA 5 BAYRAM ORAL

MALATYA 6 BEHSAT KARAKAYA

MANİSA 1

MANİSA 2

MANİSA 3 MUSTAFA TOSUN

MANİSA 4 ADNAN YÜKALAN

MANİSA 5 SAMİ ÇELEN

MANİSA 6 MUHAMMED VEYSEL ÇİÇEK

MANİSA 7 HÜSEYİN ÖZTÜRK

MANİSA 8 ALİ BÜYÜKADALI

MANİSA 9 AHMET ÇAKIL

MANİSA 10 MURAT YAŞAR GÜNER

MARDİN 1

MARDİN 2

MARDİN 3

MARDİN 4

MARDİN 5

MARDİN 6 AHMET İLETMİŞ

MERSİN 1 SONER ÇONTAR

MERSİN 2 SEZAİ İNCESU

MERSİN 3 HACİ GENÇ

MERSİN 4 FERHAN BEYAZ

MERSİN 5 METİN KIZILOK

MERSİN 6 FAİK AYTEN

MERSİN 7 HÜSAMETTİN ALINMIŞ

MERSİN 8 MÜNEVVER BEKAR

MERSİN 9 MEHMET YILMAZ

MERSİN 10 MEVLÜT KOÇ

MERSİN 11 MURAT SESKİN

MUĞLA 1 MUHAMMET LEVENT CENGİZ

MUĞLA 2 ÖMER ULUDAĞ

MUĞLA 3 CEBRAİL TÜMENCİ

MUĞLA 4 SALİHA GÜZEL

MUĞLA 5 AHMET ERGİN

MUĞLA 6 KEMAL TOSUN

MUŞ 1 MUHİTTİN AYTUNÇ

MUŞ 2 BAHATTİN DOST

MUŞ 3 MEHMET EMİN ŞENER

MUŞ 4 SADIK AYDIN

NEVŞEHİR 1 KENAN TETİK

NEVŞEHİR 2 OSMAN ARIKAN

NEVŞEHİR 3 CEMALETTİN ÖZDEMİR

NİĞDE 1 NİHAT ALTIPARMAK

NİĞDE 2 MAHMUT KARACA

NİĞDE 3 ABDÜLNAFİ YILMAZ

ORDU 1 ADEM SEVGİ

ORDU 2 VEYSEL İLHAN

ORDU 3 ADEM AKBULUT

ORDU 4 BELGİN TOK

ORDU 5 BİROL OCAK

ORDU 6 AHMET FİDAN

OSMANİYE 1 YÜKSEL ORMAN

OSMANİYE 2 ÖMER ÇİÇEK

OSMANİYE 3 OSMAN ONUR

OSMANİYE 4 HARUN KARABURÇ

RİZE 1 CEMİL ÇOLAK

RİZE 2 SAİT EKSİLMEZ

RİZE 3 BİLAL ÖZTÜRK

SAKARYA 1 İSMET AKSOY

SAKARYA 2 EYÜP YILDIRIM

SAKARYA 3 CEVAT SOY

SAKARYA 4 MURAT KOSOVA

SAKARYA 5 MUSTAFA BALKAYA

SAKARYA 6 ABİDİN BİRİNCİ

SAKARYA 7 ABDULLAH SATIR

SAMSUN 1 HASAN BAYRAM VAR

SAMSUN 2 ALİ OKUTAN

SAMSUN 3 SALİH ŞEN

SAMSUN 4 FAİK DÜNDAR

SAMSUN 5 SÜLEYMAN KARAGÖZ

SAMSUN 6 AYDIN HACIHÜSEYİNOĞLU

SAMSUN 7 NECATİ YUSUFOĞLU

SAMSUN 8 MUHARREM KAYAER

SAMSUN 9 DURSUN AĞCA

SİİRT 1 İDRİS YILDIZ

SİİRT 2

SİİRT 3

SİNOP 1 HÜSEYİN CAVİT ÜÇÜNCÜOĞLU

SİNOP 2 İSMAİL TEZİÇ

SİVAS 1 CEMİL LAÇİNER

SİVAS 2 SAMET SAMİ TEMEL

SİVAS 3 DURSUN COŞAR

SİVAS 4 OSMAN GÖNAY

SİVAS 5 İSMAİL YEŞİLDAĞ

ŞANLIURFA 1 HALİL ÇİFTÇİ

ŞANLIURFA 2 MEHMET EMİN ERDİMEZ

ŞANLIURFA 3 ALİ KAÇAN

ŞANLIURFA 4 HACI KARADAŞ

ŞANLIURFA 5 RAMAZAN ZEYDOĞLU

ŞANLIURFA 6 MEHMET HANİFİ ÇELİK

ŞANLIURFA 7 MEHMET TAŞÇI

ŞANLIURFA 8 MEHMET CENGİZ

ŞANLIURFA 9 FARUK ŞEYHANLI

ŞANLIURFA 10 SALİH ŞİPAK

ŞANLIURFA 11 HASAN ÇAVANA

ŞANLIURFA 12 MAHMUT APAYDIN

ŞIRNAK 1 RAZİ TATAR

ŞIRNAK 2 SAİT BİLİK

ŞIRNAK 3 AHMET ATAK

ŞIRNAK 4 AGİT ÖZDEN

TEKİRDAĞ 1 MUHAMMET YALÇIN

TEKİRDAĞ 2 BÜLENT ŞAHİN

TEKİRDAĞ 3 İBRAHİM GÜNDÜZ

TEKİRDAĞ 4 TANER DÜZYURT

TEKİRDAĞ 5

TEKİRDAĞ 6 MUKADDER SEİS

TOKAT 1 MESUT DOĞAN

TOKAT 2 BİLAL METEHAN AYDIN

TOKAT 3 CEMAL GÜNGÖR

TOKAT 4 MUSTAFA ÖZDEMİR

TOKAT 5 GÖKHAN AYDIN

TRABZON 1 MUHİTTİN HAMDİ YILDIRIM

TRABZON 2 ÜMİT İSMAİLÇEBİOĞLU

TRABZON 3 NECATİ ERAYDIN

TRABZON 4 MUSTAFA YILMAZ

TRABZON 5 MEHMET UZ

TRABZON 6 MUSTAFA GÜNEY

TUNCELİ 1 SÜLEYMAN YILDIRIM

TUNCELİ 2 AZİME UZUN

UŞAK 1 YUNUZ ACAR

UŞAK 2 RAMAZAN ERYILMAZ

UŞAK 3 UĞUR TUNABOYLU

VAN 1 FETHULLAH ERBAŞ

VAN 2 FESİH MARAL

VAN 3 MEVLÜT GÜNDÜZ

VAN 4 MUHAMMET FEVZİ ARVAS

VAN 5 SİNAN YILDIRIM

VAN 6 MEMET SALİH AYTEN

VAN 7 ALİ DEMİR

VAN 8 MUSTAFA TERİM

YALOVA 1 MUSTAFA BALTA

YALOVA 2 DURSUN GÜLEÇ

YOZGAT 1 RAMAZAN YILDIZ

YOZGAT 2 ZÜLGARİ ATPINAR

YOZGAT 3 MEHMET DEMİREL

YOZGAT 4 HÜSNÜ ZEKİ

ZONGULDAK 1 ŞAHİN KALÇA

ZONGULDAK 2 UĞUR ÖZMEKİK

ZONGULDAK 3 BURAK EROL

ZONGULDAK 4 SALİH DÖNMEZ

ZONGULDAK 5 HANİFE AYDIN

 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum