1. HABERLER

  2. HABER

  3. “Pislik 5, 6, 7, 8, 9, 10” ve Açıklama
“Pislik 5, 6, 7, 8, 9, 10” ve Açıklama

“Pislik 5, 6, 7, 8, 9, 10” ve Açıklama

MHP lideri Devlet Bahçeli'yi açık mektupla tehdit eden 'Farklı Ülkücülük' sitesi, istifa için verdiği sürenin dolmasına saatler kala yeni bir mesaj yayınladı. Ellerinde yeni kasetler varmış...

18 Mayıs 2011 Çarşamba 12:05A+A-

Site bu kez mesajında, kimler hakkında ellerinde kasetler olduğunu da açıkladı. Bir de bildiri yayınlandı.

"Farklı Ülkücülük" adlı siteden yayın yapan kişiler daha önce Bahçeli'ye istifa etmesi için 18 Mayıs saat 10.00'a kadar süre tanımışlardı. Ama sürenin dolmasına saatler kala yeni bir bildiri yayınladılar ve bu kez hangi isimlerin kasetlerini yayınlayacaklarını açıkladılar.

İnternet sitesinin iddiasına göre, MHP Genel Başkan Yardımcıları Deniz Bölükbaşı, Mehmet Ekici, Osman Çakır, Ümit Şafak ile MHP Genel Sekreteri Mustafa Cihan Paçacı ve MHP Başkanlık Divanı Üyesi Mehmet Taytak hakkında ellerinde olan görüntüleri yayınlayacakları tehdidinde bulundular.

"Farklı Ülkücülük" sitesinden yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Bu ismi geçenler, eğer kendi iradeleri ile hem partimizden, hem milletvekilliği adaylığından istifa ederlerse onlarla ilgili görüntüleri yayınlamamaya söz veriyoruz. Ama istifa etmemeleri durumunda, herbiri ile ilgili görüntüleri, sırasıyla yayınlayacağımızı kendilerine ve kamuoyuna duyururuz."

Sitede yer alan ifade ve tehditler şöyle:

Pislik 5 "Mehmet Ekici - Bahçeli'nin Genel Başkan Yardımcısı (Keçiören'de öğretmen tutkusu)"

Pislik 6 "Osman Çakır - Bahçeli'nin Genel Başkan Yardımcısı (Yenimahalle'de sekreteri ile yaşanan zahmetli fanteziler) "

Pislik 7 "Mustafa Cihan Paçacı - Bahçeli'nin Genel Sekreteri (Oran ve Köroğlu'nda evli ve çocuklu sekreterlerle çok özel ilişkiler) "

Pislik 8 "Mehmet Taytak - Bahçeli'nin Başkanlık Divanı üyesi (Siarm'da parti stratejisi görüşmeleri ve kadınlarla çok renkli dakikalar) "

Pislik 9 "Ümit Şafak - Bahçeli'nin Genel Başkan Yardımcısı (Siarm'da parti stratejisi görüşmeleri ve kadınlarla çok renkli dakikalar) ve bomba final "

Pislik 10 "Ahmet Deniz Bölükbaşı - Bahçeli'nin Genel Başkan Yardımcısı ( - Yıldızı parlayan bayan danışmana ve Bahçeli'ye hakaretler - A takımı ile birlikte olduğu ortamda milli ve manevi değerlere çok ağır hakaretler ve küfürler - Eski bir Bakan eşi ile çok özel fanteziler) 

İşte "Başbuğ Ülkücüleri" imzalı o açıklama

Başbuğ Alparslan Türkeş

Türk milletinin geleceğinin teminatı olan partimiz, yönetimine çöreklenmiş maneviyatsız ve liyakatsız ihanet şebekesinden dolayı maalesef can çekişmektedir. herkes bilir ki, ruh kopup ayrıldıktan sonra cesedin tekrar dirilmesi imkânsızdır!

Partimizin üst yönetimi; kimi devşirmeler, ulusalcılar, ayyaşlar ve ahlaksızlardan oluşan bir ekip tarafından ele geçirilmiştir. hareketin ve partinin sahibi çilekeş ülkücüler tasfiye edilmiş; ülküsüz ve ülkücüsüz sahte bir milliyetçilik milletimize dayatılmıştır.

Bahçeli çevresini saran bu liyakatsız pislikleri yıllardır el üstünde tutmuştur. bu pislikler ve yedikleri haltlar defalarca kendisine iletildiği halde, bilerek ve isteyerek bunları genel başkan yardımcılığında tutmuştur. 15 genel başkan yardımcısından oluşan başkanlık divanının 10'unun ahlaksız ayyaş kişilerden oluşması ve bunların her dönem bahçeli'nin a takımında olması tesadüf müdür? kesinlikle bu bahçeli'nin partimizi ve davamızı bitirmek adına ortaya koyduğu projenin tezahürüdür. bir de sanki yıllardır bu pislikleri kendisi tanımıyormuş gibi, şimdi de utanmadan "bunlar giderse arınırız" diyerek, kendisini aklamaya çalışmaktadır. bunun siyasi bir vebali vardır ve bu vebalde bahçeli başroldedir.

Bahçeli ve a takımının maskeleri düştüğü halde, yüzleri hiç kızarmamış ve yüzsüzce mağdur rolü oynamaya başlamışlardır. kirli emellerine ve şahsi ihtiraslarına tertemiz ülküdaşlarımızı alet etme ve koltuklarını koruma derdindedirler. bütün teşkilat biliyor ki, bu takımın gerçek fikriyatı, recai yıldırım'ın basına yansıyan sözlerini mumla aratacak kadar kirlidir; fazlası vardır, eksiği yoktur. bahçeli ve ekibi yönetimi işgal ettikçe, pisliğin biri gider, diğeri gelir.

Maalesef hırsları gözlerini kör etmiştir. iyi niyetli çağrımızı anlamamışlar ve bizi bu görüntü ve toplantıları yayınlarak hareketimiz ve partimiz adına- riske girmeye mecbur bırakmışlardır. şahsi emelleri için partimizi uçuruma sürüklemekten hiç çekinmemişlerdir. ama unutmasınlar! ahlak ve vicdan sahibi ülkücüler kendilerinin koltuk sevdasına alet olmayacaklar, tam tersine o koltuğu başlarına yıkacaklardır.

"Temiz toplum" ve "temiz siyaset" için "temiz bir yönetim"e ihtiyaç vardır. "temiz bir yönetim" için ise, en başta partimizin üst yönetimindeki tüm pisliklerden temizlenmesi gerekir. içerdeki hainler ve pislikler temizlenmedikçe, dışardaki hainler ve pislikler temizlenemez.

Burada ismi geçen divan üyelerine sesleniyoruz. bu asla bir tehdit ve şantaj değildir; tehdit ve şantaj bir menfaat karşılığı olur. bizim tek amacımız hareket ve teşkilatımızı pisliklerden ve liyakatsızlardan temizlemektir. artık görüntü yayınlamak istemiyoruz. bu ismi geçenler, eğer kendi iradeleri ile hem partimizden, hem milletvekilliği adaylığından istifa ederlerse onlarla ilgili görüntüleri yayınlamamaya söz veriyoruz. ama istifa etmemeleri durumunda, herbiri ile ilgili görüntüleri, sırasıyla yayınlayacağımızı kendilerine ve kamuoyuna duyururuz.

HABERE YORUM KAT