1. HABERLER

  2. HABER

  3. "Paralel Yapı, İsrail Lobisi El Ele"
"Paralel Yapı, İsrail Lobisi El Ele"

"Paralel Yapı, İsrail Lobisi El Ele"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Atalay, "Uluslararası gazetelerde bile AK Parti aleyhinde yazılar çıkıyor. Paralel Yapı denilen bir olay var. Bir İsrail lobisi var. Bütün bunlar el ele" dedi.

A+A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, "Uluslararası gazetelerde bile AK Parti aleyhinde yazılar çıkıyor. Paralel Yapı denilen bir olay var. Bir İsrail lobisi var. Bütün bunlar el ele" dedi.

Atalay, seçim çalışmaları kapsamında Keskin Belediyesini ziyaretinde, Türkiye'nin çok büyük bir seçime hazırlandığını ve ülke genelinde iyi bir seçim kampanyası yürüttüklerini bildirdi.

Seçimlerin bir şeffaflık sınavı olduğunu, bazı yerlerde istenmeyen ufak tefek olaylar olsa da genel manada seçim çalışmalarının iyi gittiğini belirten Atalay, şunları söyledi:

"Çok fazla büyük olaylar yok. Neredeyse bütün partiler ve parti olmayan illegal yapılar da bizim karşımızda. Bu seçim biraz farklı bir seçim. Bir araya gelmezler bir araya geldi. Büyük bir cephe oluşturdular. Birbiriyle meseleleri yok. Hepsinin hedefinde AK Parti var. Aslında bu AK Parti'nin gücünü gösteriyor. Biz de güçlüyüz ve milletimiz bize destek veriyor. Esasen siyaset gücünü milletten alır. Rabbimizin yardımı ve milletimizin oyuyla güçlüyüz. Biz uluslararası kurgularla ve görünmeyenlerle siyaset yapmıyoruz. Gayet açık ve net."

"İstikrara herkes katkı versin istiyoruz"

Yapılan hizmetlerin ortada olduğunu, yapamadıklarını da tamamlayacaklarını kaydeden Atalay, "Milletin bütün meselelerini sırtlamış götüren bir hükümetiz. Bu istikrar devam ederse inşallah Türkiye'nin geleceğinin daha iyi olacağına inanıyorum. Bunun için de bu istikrara herkes katkı versin istiyoruz. Bizim çağrımız bu" diye konuştu.

Atalay, şu anda ülkenin krizlere ve maceralara ihtiyacının olmadığını, AK Parti dışında ülkenin geleceğine talip olan bir partinin de bulunmadığını dile getirdi.

Seçimde tek oyun bile önemli olduğuna işaret eden Atalay, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Uluslararası gazetelerde bile AK Parti aleyhinde yazılar çıkıyor. Paralel Yapı denilen bir olay var. Bir İsrail lobisi var. Bütün bunlar el ele. Hamdolsun son günlerde gördüğümüz ve son değerlendirmelerimize göre inşallah yine tek başına rahat bir iktidar olacağız. Çok rahatça bu ifadeleri kullanabiliriz. Ama yine de tek oyun değeri çok büyük. Son 1-2 güne çok ağırlık vermek gerekiyor. Herkesin biraz daha çalışması gerekiyor. Ülke genelinde çalışmalarımızı daha da artırıyoruz." 

AA

HABERE YORUM KAT