Özgür-Der, Kurbanları Yine Gazze’de Kesecek

20.10.2011 13:14
Özgür-Der, Kurbanları Yine Gazze’de Kesecek
4 yıldır kurbanlarını Gazze’de kestiren Özgür-Der mensupları, bu yıl da kurbanlarıyla Filistin halkının yanında olacak…

Bilindiği üzere Mısır’da Mübarek diktasının yıkılması ve son esir takası Gazze’ye sevinç taşıdı. Ancak İsrail ablukası halen sürmekte olan Gazze’de çok sayıda kardeşimiz yoksulluk içinde.

Son 4 yıldır kurbanlarını Gazze’de kestiren Özgür-Der mensupları, ablukanın iyice yoksullaştırdığı Filistinli kardeşlerimizle Kurban Bayramı’nda dayanışarak en azından yanlarında olduklarını ifade etmekteler.

Başta İHH olmak üzere çeşitli yardım kuruluşlarının yaptıkları organizasyonlarda dünyanın birçok bölgesinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere kurban kampanyaları düzenlenmekte. Özgür-Der camiası, kurbanlarını, bu yıl da Gazze’de kestirerek ümmetin dayanışmasına katkıda bulunmayı hedefliyor. Böylelikle son zamanlarda yardımların azaldığı Gazze'de direnişle dayanışma ve kardeşlik ruhunu derinleştirmeyi amaçlıyor.

NOT: Gazze'de kurban bedelleri bu yıl 400 TL olarak belirlenmiştir.

Kurbanlarını Gazze’de kestirmek isteyen kardeşlerimiz Özgür-Der Genel Merkezi ile 0212 635 43 75 numaralı telefondan ve ozgurderistanbul@gmail.com e-mail adresinden irtibata geçebilirler.

HAKSÖZ-HABER

 

  • Yorumlar 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
PANO
KARİKATÜR
Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim