Orhan Miroğlu, Darbe Tellallığına Sinirlendi

25.02.2015 21:03
Orhan Miroğlu, Darbe Tellallığına Sinirlendi
Star gazetesi yazarı Orhan Miroğlu, CNN Türk'te sokak hareketlerinin başarılı olmaması halinde, darbeyi işaret eden sözlere sert çıktı.

Meclis'te görüşmeleri devam eden "İç Güvenlik Yasa Tasarısı" tartışmaları CNN Türk ekranlarını da karıştırdı. "Ne Oluyor?" programında, Can Atalay'ın darbeyi ve sokağı işaret eden sözlerine sinirlenen Star gazetesi yazarı Orhan Miroğlu, HDP'nin 6-7 Ekim olaylarına sahip çıkmadığını, eylemlerin bir kaç gün daha devam etmesi halinde ise ülkede iç savaş çıkabileceğini iddia etti.

CNN TÜRK'te "Ne Oluyor?" programına Şirin Payzın'ın konuğu olan Star Gazetesi Yazarı Orhan Miroğlu, İç Güvenlik Yasa Tasarısı'na karşı yöneltilen eleştirileri cevapladı. Miroğlu, özellikle Avukat Can Atalay'ın sokak hareketleri ve İç Güvenlik Yasa Tasarısı'na yönelik eleştirilerine sinirlenen Orhan Miroğlu, konuşurken sözünün kesilmesine ise sert çıktı. 

"İÇ SAVAŞ ÇIKACAKTI"

Gezi Parkı olayları ve 17-25 Aralık operasyonlarında hükümeti devirme hesaplarının yapıldığını; ancak başarılı olunamadığını söyleyen Miroğlu, Nevruz ile ilgili eleştirilere de karşı çıktı. Hiçbir yasal düzenleme sivil iradenin önüne set çekemez diye konuşan Miroğlu, 6-7 Ekim olaylarına ise HDP'nin sahip çıkmadığını iddia etti. Miroğlu, olayların bir kaç gün daha devam etmesi halinde ise ülkede iç savaşın çıkabileceğini söyledi.

İşte Miroğlu'nun sinirlendiği o anlar; 
 

TimeTürk

  • Yorumlar 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
PANO
KARİKATÜR
Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim