1. HABERLER

  2. HABER

  3. MEDYA

  4. Odatv Ya Sayamıyor, Ya da Saymak İstemiyor!
Odatv Ya Sayamıyor, Ya da Saymak İstemiyor!

Odatv Ya Sayamıyor, Ya da Saymak İstemiyor!

OdaTv’den bildiğimiz kepazelik.

A+A-

HAKSÖZ HABER

OdaTv’den bildiğimiz kepazelik. Kendileri gülünç duruma düşüren, baştan sona yalan-yanlış ifadelerle dolu bir haber yayınlamışlar. Odatv, dün binlerce kişinin katıldığı Fatih Camiinden Saraçhane Parkına yapılan yürüyüş eylemine katılanların sayısını 30-40 kişi olarak vermiş. Haber yalanlarını ifşa eder gibi eylemin resimlerini eklemişler. Nedense, Fevzi Paşa Caddesindeki kalabalık yürüyüş ve Saraçhane Parkını dolduran kitleyi gösteren resimleri bir türlü çekememişler. İsteselerdi biz kendilerine gönderirdik.

İslami kuruluşların çağrısı ile başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde binlerce Müslüman meydanlarda darbecilere karşı Mısır Halkının yanında olduğunu haykırdı. Fatih camiinden Saraçhaneye yürüyen binlerce Müslümanın “İslami Hareket Engellenemez” diye sloganları anlaşılan Ergenekoncu Odatv’nın hoşuna gitmemiş. Hatırlanacağı gibi; Odatv, Gezi Parkı eylemlerinde birçok yalan habere, provakatif habere imza atmış, sayıların sonlarına üç sıfırlar koymayı alışkanlık haline getirmişti. Ulusalcılık, sosyalizm, Kemalizm ayakları ile kendi halkını Ergenekona yem edenlerden “Arap Halkı” için gözyaşı dökmesini beklemiyorduk. Ama en azından kendilerini daha fazla komik duruma düşürmelerini de beklemezdik.

OdaTv Haberi :

“AKP'lilerden Mursi'ye "utandıran" destek. Bugün Cuma namazı çıkışı Mazlumder’in çağrısı ile Fatih Camii'nde toplanan kalabalık Mursi’ye destek olmak için bir araya geldi.Günlerdir hükümetin Mursi'ye destek açıklaması yapmasına, İslamcıların Mursi için sokağa dökülme çağrısında bulunmasına rağmen eyleme katılanların sayısı yaklaşık 30-40 kişi civarındaydı. Kısacası Türkiye islamcıları Mursi'yi yalnız bıraktı.”

HABERE YORUM KAT

3 Yorum