Neymiş, Erdoğan'ın Danışmanı Hem Laiklik Düşmanı Hem de FETÖ'cü İmiş!

22.08.2016 13:06
Neymiş, Erdoğan'ın Danışmanı Hem Laiklik Düşmanı Hem de FETÖ'cü İmiş!
Sol-faşistlerin internetteki propaganda portalı Sol-Haber, bu kez de geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın danışmanlığı görevine getirilen Adnan Tanrıverdi’ye kafayı takmış görünüyor.

HAKSÖZ-HABER

Konuyla ilgili bir kışkırtıcı yayına daha imza atan Sol-Haber, Adnan Tanrıverdi’yi laiklik ve FETÖ üzerinden gündeme getirerek hedef gösterdi.

Adnan Tanrıverdi’nin çok eskiden ASDER’in başkanı sıfatıyla yeni anayasa tartışmaları bağlamında STV’de katıldığı programdaki konuşmasını diline dolayan Sol-Haber ve Oda TV, programın içeriğinde geçen laiklik vurgusu ve bu vurgunun dillendirildiği zemin olarak STV’nin kimliğini öne çıkarmak suretiyle Tanrıverdi’yi hedef göstermeye çalıştı.

Sol-Haber, Adnan Tanrıverdi’nin STV’de konuşmuş olması üzerinden Tanrıverdi ile FETÖ arasında bir bağlantı olduğu gibi basit bir algı oluşturmak istiyor. Adnan Tanrıverdi’nin, daha doğrusu ASDER’in “Yeni Anayasada resmi ideoloji ve laiklik ilkesi olmasın" vurgusunu öne çıkarmak suretiyle de İslam düşmanlığını bir kez daha ibraz etmiş oluyor. Daha özelde ise sol-faşistlerin Adnan Tanrıverdi alerjisinin aslında iktidar alanlarında alnı secdeye giden dindar insanların varlığına karşı meşhur tahammulsüzlük olduğu açıktır! 

solhaber_adnan-tanriverdi.jpg

 • Yorumlar 3
  Diğer Haberler
  PANO
  KARİKATÜR
  Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim