1. HABERLER

  2. İSLAM DÜNYASI

  3. FİLİSTİN

  4. Nasr Tugayları: "Kudüs'te Feda Eylemi Yapın"
Nasr Tugayları: Kudüste Feda Eylemi Yapın

Nasr Tugayları: "Kudüs'te Feda Eylemi Yapın"

Nasr Selahuddin Tugayları Batı Yaka ve Kudüs'te kutsal değerleri savunmak adına feda eylemlerinin sıklaştırılması istedi.

A+A-

Direniş Komiteleri'nin askeri kanadı Nasır Salahuddin Tugayları, işgal altındaki Batı Yaka'da ve Kudüs'te kutsal değerleri savunmak için silahlı feda eylemlerinin yoğunlaştırılmasını istedi.

Nasır Salahuddin Tugayları sözcüsü Ebu Ataya, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, silah taşıyan ve Filistin'in kurtuluşunun cihatla gerçekleşeceğine inanan herkesin yapması gerekenin kutsal değerleri savunmak ve Allah azze ve celle yolunda ucuz ve pahalı her şeyi feda etmek olduğunu söyledi.

Siyonist işgalciyi ancak silahın gücünün durdurabileceğini bildiren Ebu Ataya, Batı Yaka'daki mücahitlerden ve feda eylemcilerinden Siyonist işgalciye haddini bildirmelerini ve Batı Yaka'daki kutsal değerlere uzanan elleri kesmelerini istedi.

Nasır Tugayları sözcüsü, dini ve namusu konusunda duyarlı her direnişçinin ayağa kalkıp ümmetin kutsal değerlerini savunması gerektiğini belirterek, Siyonist işgalci düşmanın Müslümanlara ait kutsal değerleri Yahudileştirmeye çalıştığını söyledi.

Ebu Ataya, "Mücahitler samimiyetlerini göstermeli, dünlerini ve kutsal değerlerini silah gücüyle savunmalı, Filistin'de cihad sancağını dalgalandırmak için can vermeliler" dedi.

HABERE YORUM KAT