1. HABERLER

  2. HABER

  3. MHP'nin Yeni Skandal Kasetleri Yayında
MHPnin Yeni Skandal Kasetleri Yayında

MHP'nin Yeni Skandal Kasetleri Yayında

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin restinden sonra 'farklı ülkücülük' internet sitesi daha önce duyurduğu altı isimden ilkine ait kaseti yayınladı.

21 Mayıs 2011 Cumartesi 10:58A+A-

Devlet Bahçeli'nin, 'ellerinde ne varsa yayınlasınlar' restinin ardından 'farklı ülkücülük' internet sitesi daha önce duyurduğu 6 isimden ilkine ait kaseti yayınladı.

MHP'li yöneticiler için ağır ifadelerin kullanıldığı 'Farklı ülkücülük' internet sitesinde,  'Maalesef bize başka bir çıkar yol bırakmayan, MHP'ye ve davamıza gelecek zararı umursamayan ve tek dertleri menfaat temin ettikleri koltuklarını korumak olan bu işgal çetesinin ve elebaşının inadı yüzünden yayınlarımıza devam ediyoruz' denildi.

"Pislik-5" başlığıyla yayınlanan kasette MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekici'nin bir kadınla uygunsuz görüntüleri yer alıyor. Sitede sırada yayınlanacak görüntünün Osman Çakır'a ait olacağı belirtiliyor.

BAHÇELİ DÜN AKŞAM SON RESTİ ÇEKMİŞTİ

Dün Cnn Türk'te gazetecilerin sorularını cevaplayan MHP lideri Devlet Bahçeli, 4 yöneticinizin istifasını aldınız, 6'sı için de aynı işlemi yapar mısınız sorusuna şöyle cevap verdi:

"Eğer kamuoyuna mal ederek MHP'yi toplumu bu duruşuyla önemli sıkıntıya koyacak ortam olursa, 4 arkadaşımızı bir kenara bırakıp bundan sonra olanları gözardı edecek durumda değiliz. Diyorum ki, hodri meydan, sadece elinizdeki değil ne kadar varsa açıklayın."

HABERE YORUM KAT