1. HABERLER

  2. HABER

  3. Medet Ünlü Cinayetinde 2 Gözaltı Daha
Medet Ünlü Cinayetinde 2 Gözaltı Daha

Medet Ünlü Cinayetinde 2 Gözaltı Daha

Medet Ünlü cinayetinde 2 kişi daha yakalandı. Aranan tetikçi Aluç'un kız arkadaşı İstanbul'da ve katile yardım eden 1 kişi de Ankara'da gece baskınıyla gözaltına alındı.

A+A-

TAHİR ALPEREN’in Haberi:

Çeçenistan Fahri Konsolosu Medet Ünlü'nün öldürülmesine ilişkin soruşturmada önemli gelişmeler yaşandı. Aranan tetikçi Murat Uluç'un şoförünün yakalanlasının ardından katile yardım ve yataklık ettiği öne sürülen iki kişi daha gözaltına alındı.

KATİLİ EVİNDE AĞIRLADI

Geçtiğimiz günlerde Ankara'nın Balgat semtinde işyerinde uğradığı silahlı saldırı sonrası hayatını kaybeden Medet Ünlü'nün tüm failleri tespit edildi. Cinayetin izlerini araştıran Ankara Terörle Mücadele Ekipleri İstanbul ve Ankara'da akşam saatlerinde eşzamanlı operasyon düzenledi. Tetiği çeken 'Dayı Murat' lakaplı Murat Aluç yakalanamazken, Ankara'da evinde kaldığı kişi ve İstanbul'deki kız arkadaşı gözaltına alındı.

BAĞLANTILAR DEŞİFRE EDİLİYOR

Aluç'un cinayet sonrası kaçması için kendisine aracı ayarlayan kişi de İstanbul'da yakalanarak Ankara'ya getirilmişti. Tetikçi Aluç'un kız arkadaşı olduğu belirtilen şahsın eylemden haberdar olduğu belirtiliyor. Gözaltına alınan 3 şahıs Ankara Emniyet Müdürlüğü'nde sorgulanırken diğer bağlantıların deşifre edilmesi için tüm imkanların seferber edildiği ifade edildi.

Yeni Şafak

HABERE YORUM KAT