1. HABERLER

  2. HABER

  3. Mardin'de Faili Meçhul Kazısında 3 Ceset
Mardinde Faili Meçhul Kazısında 3 Ceset

Mardin'de Faili Meçhul Kazısında 3 Ceset

Mardin Kızıltepe ilçesinde gözaltında öldürülüp su kuyusuna atıldığı iddia edilen 3 kişinin cesedinin bulunması için kazı çalışmalarında 3 kişiye ait elbise ve kemik parçalarına bulundu.

A+A-

Mardin Kızıltepe ilçesinde gözaltında öldürülüp su kuyusuna atıldığı iddia edilen 3 kişinin cesedinin bulunması için kazı çalışmalarında 3 kişiye ait elbise ve kemik parçalarına bulundu. Kızıltepe Cumhuriyet Savcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında 23 Mayıs günü başlatılan ancak araç gereç eksikliği yüzünden tamamlanamayan kazı çalışmalarına dün de devam edildi.

Çalışmalarda 3 kişiye daha ait elbise ve kemik parçalarına ulaşıldı. Bir ceset üzerinde asker giysileri, bir adet silah kılıfı, elbise parçaları ile çok sayıda kemik bulundu. Böylece sabah bulunan ceset ile birlikte 4 kişiye ait kemik parçaları çıkarıldı. Sabah saatlerinde de bir kuyuda başlatılan kazı çalışmalarında çok sayıda kemik ve elbise parçalarına rastlanmıştı. Kemiklerin kimlik tespiti için Adli Tıp Kurumu'na gönderileceği belirtildi.

AA

 

HABERE YORUM KAT