1. HABERLER

  2. HABER

  3. Kuzu: Başbakan'a 2 Bin Kişilik Bir Rapor Verildi
Kuzu: Başbakan'a 2 Bin Kişilik Bir Rapor Verildi

Kuzu: Başbakan'a 2 Bin Kişilik Bir Rapor Verildi

Burhan Kuzu, Başbakan'a sunulan İstihbarat raporunda, devlet içindeki paralel yapının planı detaylarıyla yer aldığını söyledi.

A+A-

Burhan Kuzu, Başbakan Erdoğan'a 2 bin kişilik bir istihbarat raporunun sunulduğunu yazdı. Kuzu, "Devlet içindeki paralel yapının planı detaylarıyla yer aldı" dedi.

Burhan Kuzu'nun o tweetleri:

-Başbakan'a sunulan İstihbarat raporunda, devlet içindeki paralel yapının planı detaylarıyla yer aldı. 42 ilde yapılacak "Cadı Avı" engellendi.

-Başbakan'a sunulan raporda 2 bin rütbeli emniyetçi, akademisyen, bürokrat, hakim, savcı, basın mensubu, işadamı var. Örgütün şifresi aralarında...

-HSYK açıklaması açıkça yargıya müdahaledir. İki pırpırlı kollukla, hukuk tanımayan bir kaç savcı ülkeyi dinamitledi. HSYK da tahrip gücü oldu.

-Son komploların varlığı, Türkiye'nin yarım asırdır içindeki bir kısım ulusalcı çeteleri, jakoben dayatmacıları ve darbecileri unutturmasın!!!!

-Son operasyon pilota saldırı: Ey insanlıktan nasibini almamış vicdansızlar! unutmayın ki hepimiz pilotuna saldırdığınız o uçaktayız.

-Bazılarına laf anlatmak çok zor; diyeceksiniz ki yolsuzluk yapanlar var; teorik olarak bunlar her zaman ileri sürülebilir. Yargıyı bekleyelim.

-"Vurun ulan vurun ben kolay ölmem" diyor Ahmet Arif "33 Kurşun" şirinde. Hedef Sayın Başbakan; vurun haydi vurun kahbeler...

-Kaybeden Türkiye oluyor; hepimiz oluyoruz. Vurmadan önce herkes bu gerçeği düşünmeli. O zaman ya vurmaktan vaz geçer ya dozunu azaltır.

-Yargılamanın sonunda varılması gereken noktaya en başında varırsak ,masumiyet karinesini yok ederiz.

-Suç teşkil eden ne varsa üstüne gidilmesi gerekir. Hepimiz buna yardımcı olmalıyız. Ancak bunu, hukuku siyasete araç yapmadan yapmalıyız.

Yeni Şafak

HABERE YORUM KAT