1. HABERLER

  2. HABER

  3. Koç’a Gösterilen Özen Erdoğan’dan Esirgeniyor!
Koç’a Gösterilen Özen Erdoğan’dan Esirgeniyor!

Koç’a Gösterilen Özen Erdoğan’dan Esirgeniyor!

Koç Holdingin itibarını korumak için herkes cepheye koşarken Recep Tayyip Erdoğan’ın itibarına, onuruna dönük saldırılar halen devam ediyor. Solculuk oynayanlar dahi sermayeye bir çift laf edemiyor.

A+A-

Haksöz Haber

Taksim Gezi Parkı’na akşam saatlerinde Çevik Kuvvet ekiplerinin tazyikli su ve biber gazı ile yaptığı müdahale sonrası yaralananlar için Divan Otel’inde revir oluşturuldu.

Polisin müdahalesinin hemen ardından Divan Otel'in sahibi olan Fenerbahçe eski Asbaşkanı Ali Koç’un, "Otelin kapısı kapanır, otele polis alınır ve otelde yardımlar kesilirse oradaki herkesi işten çıkartacağımızı söyledim" dediği iddia edildi.

Söz konusu iddia, Cumhuriyet gazetesinin internet sitesi cumhuriyet.com.tr ile Twitter'da eğlence dünyasından haberler veren capamag hesabından verilen mesajlarda yer aldı. Ancak T24'ün ulaştığı Koç ailesi kaynakları, Ali Koç'un kesinlikle böyle bir talimat vermediğini ve açıklama yapmadığını belirterek iddiayı yalanladılar.

T24, bu iddiayı önce, yayımlayan mecralardan alıntı yaparak okurlarıyla paylaştığını ancak gece yarısından sonra Koç ailesi kaynaklarına ulaşarak, iddianın doğru olmadığına ilişkin düzeltmeyi yayımladı. Daha sonra bu haberi alıntılayan birçok haber portalı Koç ailesinin itibarının ne kadar önemsediğini de gösterdi. Fakat hazin olan şu ki; solculuk oynayanlar dahi Koç’un yani sermayenin itibarına gösterdikleri dikkati Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan esirgedi, esirgemeye de devam ediyor.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum