1. HABERLER

  2. İSLAM DÜNYASI

  3. FİLİSTİN

  4. Kassam Tugayları: Çocuklarımızın Kanı Yerde Kalmayacak
Kassam Tugayları: Çocuklarımızın Kanı Yerde Kalmayacak

Kassam Tugayları: Çocuklarımızın Kanı Yerde Kalmayacak

İzzeddin El-Kassam Tugayları, Filistinli çocukların kanlarının yerde kalmayacağını ve işgal güçlerinin çocukların kanlarını kolayca dökmesine izin verilmeyeceğini açıklamasını yaptı.

A+A-

İslami Direniş Hareketi (Hamas)'ın askeri kanadı İzzeddin El-Kassam Tugayları, Filistinli çocukların kanlarının yerde kalmayacağını ve işgal güçlerinin çocukların kanlarını kolayca dökmesine izin verilmeyeceğini söyledi.

İzzeddin El-Kassam Tugayları, dün (13 Mart Cumartesi) konuyla ilgili yayınladığı bildiride, İsra ve Yasin isimli çocukların dün sabah erken saatlerde işgal güçlerinin hava saldırısında şehit olduklarına dikkat çekerek, yaralılara da acil şifalar diledi.

Şehit çocukların kanlarının yerde kalmayacağını ifade eden İzzeddin El-Kassam Tugayları, Filistinli direniş gruplarının sabrının bir sınırı olduğunu bildirdi.

İşgal ordusuna ait savaş uçaklarının dün sabah erken saatlerde Gazze Şeridi'nin kuzeyindeki Beytlahiya beldesine düzenlediği hava saldırısında 10 yaşındaki Yasin Süleyman Ebu Havsa ve 6 yaşındaki kız kardeşi İsra hayatını kaybederken 12 yaşındaki kardeşi Eyub de yaralandı.

FİEM

HABERE YORUM KAT