1. HABERLER

  2. İSLAM DÜNYASI

  3. FİLİSTİN

  4. Kassam: “Mescidi Aksa Volkanın Fitilini Ateşleyecek”
Kassam: “Mescidi Aksa Volkanın Fitilini Ateşleyecek”

Kassam: “Mescidi Aksa Volkanın Fitilini Ateşleyecek”

Hamas mücahitlerini ve Kudüs kahramanlarını selamlayan İzzeddin el-Kassam Tugayları sözcüsü Ebu Ubeyde, “Mescidi Aksa işgalciye karşı patlayacak volkanın fitilini ateşleyecek.” dedi.

A+A-

İslamî Direniş Hareketi (Hamas)’ın askeri kanadı İzzeddin El-Kassam Tugayları, Mescidi Aksa için ayağa kalkan, onun için canlarını ortaya koyan, kanlarıyla toprağını sulayan ve ona yardım etmekten geri durmayan Hamas mücahitleriyle Kudüs kahramanlarını selamladıklarını belirtti.

Kassam Tugayları sözcüsü Ebu Ubeyde sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden dün Kudüs’te Siyonist polislere karşı yapılan istişhad eyleminden sonra yaptığı açıklamada “Yenilmiş Ekin Savaşı'nın kıvılcımı Kudüs’tendi. Kudüs'ü özgürleştirmenin ve onu Siyonistlerin kirli postallarından kurtarmanın ve bunun için yapılacak savaşın kıvılcımı da yine oradan çıkacaktır” dedi.

Ebu Ubeyde yaptığı açıklamanın devamında, Mescidi Aksa’nın hain ve korkak işgalcinin yüzüne patlayacak volkanı ateşleyeceğini ifade etti.

Dün işgal altındaki Kudüs’te ve Batı Yaka’nın El-Halil şehrinde Siyonistlere yönelik yapılan feda eylemlerinde biri subay iki polis öldü, bazıları ağır 17 Siyonist de yaralandı. 

 

HABERE YORUM KAT