Kamer Genç'in Çirkinliğini Böyle Savundular

27.11.2013 06:36
Kamer Genç'in Çirkinliğini Böyle Savundular
Sözcü Gazetesi, Emine Erdoğan'a konuşması sırasında saldıran ve çirkin ifadeler kullanan CHP'li Kamer Genç'i mağdur gösterdi.

Geceye Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın eşi Emine Erdoğan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile Maliye Başkanı Mehmet Şimşekkatıldı. Gecenin açılış konuşmasında söz alan Emine Erdoğan'a, CHP'li Kamer Genç'in sataşması ortalığı karıştırdı. CHP'li Kamer Genç, Emine Erdoğan'a "Bakan varken sen kim olarak konuşuyorsun" diye seslendi.Bunun üzerine Bakan Taner Yıldız, Kamer Genç'i uyardı. Kamer Genç'in, bu olay üzerine bağırarak çıktığı görüldü. Bakan Taner Yıldız, çıkışta olayı anlatırken, Kamer Genç'in sözlerini bağırarak mı söylediğinin sorulması üzerine "Benim duymam yeterli" dedikten sonra kendisine "Terbiyesizlik etme. Burası JaponyaBüyükelçiliği, mütekabiliyeti aynı şekilde Japonya'da Türk Günü'ne Japon Başbakanı'nın eşi kaltıldı. Sen nasıl oluyor densizliğini kalkıp da burada sürdürüyorsun. Bu kadar terbiyesizlik olur mu?" uyarıda bulunduğu öğrenildi

SÖZCÜ: KAMER GENÇ'E SALDIRDILAR

Yaşanan bu olay Sözcü gazetesinde farklı bir şekilde yankı buldu. Kamer Genç'e saldırıldığı iddia edildi.  "Japon Milli Günü'nde Türkiye Cumhuriyeti adına Emine Erdoğan'ın kürsüye çıkmasına CHP'li Kamer Genç itiraz etti. Salon bir anda karıştı. Enerji Bakanı Taner Yıldız vekorumaları Kamer Genç'e saldırdı..."

hurriyet_kjpg_h17.jpg

milliyetjpg_h905.jpg

oda_tv_kjpg_h818.jpg

 

Kaynak: Haber7

 • Yorumlar 3
  Diğer Haberler
  PANO
  KARİKATÜR
  Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim