Irak'ta Müezzin'i Minareye Asıp Patlattılar

24.08.2015 03:56
Irak'ta Müezzin'i Minareye Asıp Patlattılar
Kaosun hüküm sürdüğü Irak'ta Şii Mehdi Ordusu tarafından işlenen bir katliam kameraya böyle yansıdı.

ABD'nin 2003 yılında Irak'ı işgal etmesiyle başlayan savaş sonrası kaosun hüküm sürdüğü Irak'ta, kan donduran görüntüler gelmeye devam ediyor.

Irak’ta silahlı güçler karşısında büyük kayıplar veren Irak ordusu ve Şii milisler, ev baskınları veya ele geçirdikleri bölgelerde Sünni sivillere yönelik akılalmaz işkenceler uygulamaya devam ediyor.

İran destekli Şii milisler bölgede korku ve panik oluşturmak için sivillere yönelik uyguladığı işkenceleri sosyal medyadan yayınlamayı sürdürüyor.

ABD'nin Irak işgalinde Sünnilere yönelik ağır işkencelerin ve insanlık suçu görüntülerinin benzerleri şuan Irak askerleri ve Şii milisler tarafından Sünni'lere uygulanıyor.

Irak'ta yaşanan bir infaz görüntüsü bölgede İran destekli Şii milislerinin Sünnilere yönelik katliamlarının ne dereceye ulaştığını gösteriyor.

Sosyal medyada yayınlanan dehşet verici bir görüntüde, Şii Mehdi ordusuna bağlı milislerin Bağdat kentinde bulunan bir Camiinin müezzinini minareye asarak sloganlar eşliğinde minareyi patlattığı görüntüler yer alıyor.

Kaynak: Islah Haber

 • Yorumlar 2
  Diğer Haberler
  PANO
  KARİKATÜR
  Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim