1. HABERLER

  2. HABER

  3. İbrahim Karagül Yeni Şafak’ın Başında
İbrahim Karagül Yeni Şafak’ın Başında

İbrahim Karagül Yeni Şafak’ın Başında

Yeni Şafak gazetesinin Genel Yayın Yönetmenliğine TVNET Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül getirildi.

A+A-

Yeni Şafak gazetesinin beş yıldır Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdüren Yusuf Ziya Çömert’in yerine TVNET Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül getirildi.

Gazetedeki bu değişimi Albayrak Holding CEO'su Dr. Ömer Bolat duyurdu.

Bolat yaptığı açıklamada, "Kurulduğu günden buyana 18 yılı aşan bir süredir Yeni Şafak Gazetemizin muhtelif kademelerinde ve son 5 yıldır Genel Yayın Yönetmeni olarak başarıyla görev yapan Sayın Yusuf Ziya Cömert kendi isteğiyle 6 Temmuz 2012 Cuma günü itibariyle görevinden ayrılmıştır. Yayın hayatına başladığından buyana ülkemizde sorumlu, prensipli duruşu ve değerleri olan başarılı bir yayıncılık örneği Yeni Şafak Gazetemizde üstün yayıncılık hizmetlerinde bulunmuş olan Sayın Yusuf Ziya Cömert'e Albayrak Holding yönetimi olarak kalbi teşekkürler ediyoruz ve bundan sonraki iş hayatında başarılarının devamını diliyoruz." dedi.

Bolat, Yeni Şafak'ın genel yayın yönetmenliğine ise İbrahim Karagül'ün getirildiği söyledi. Bolat konuyla ilgili verdiği bilgide şunları söyledi: "Yeni Şafak'ta 16 yıldır yazılarıyla ve 2011 yılı Mart ayından bu yana TVNET Genel Yayın Yönetmenliği görevini başarıyla yürüten Sayın İbrahim Karagül, Albayrak Holding Yönetim Kurulu tarafından 16 Temmuz Pazartesi günü itibariyle Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni olarak görevlendirilmiştir.

TVNET televizyonu Genel Yayın Yönetmenliği görevini de birlikte yürütecek olan Sayın İbrahim Karagül'ü candan tebrik ediyor, her iki görevinde başarılı çalışmalar icra edeceğine yürekten inanıyoruz." 

HABERE YORUM KAT

7 Yorum