1. HABERLER

  2. HABER

  3. Hürriyet’in Hedefinde Bu Kez Abdurrahim Boynukalın Var!
Hürriyet’in Hedefinde Bu Kez Abdurrahim Boynukalın Var!

Hürriyet’in Hedefinde Bu Kez Abdurrahim Boynukalın Var!

Tayyip Erdoğan’a yönelik spekülasyonu tepki çeken Hürriyet bu kez hedef küçülterek kirli kampanyasını sürdürüyor.

A+A-

HAKSÖZ-HABER

Tayyip Erdoğan’ın sözleri üzerinden yaptığı çarpıtma yüzünden tepkilerin odağına yerleşen Hürriyet bir yandan basın özgürlüğü plağına sarılırken, öte yandan sözleri ve düşüncelerinden ötürü A. Boynukalın’ı hedef tahtasına oturtma çabasında.

Bazı medya organları Pazar akşamı Dağlıca saldırısının haberinin geldiği saatlerde canlı yayında A Haber-ATV ortak yayınında konuşan Tayyip Erdoğan’ın sözlerini çarpıtarak kirli bir kampanya daha başlatmışlardı. Güya Erdoğan Dağlıca saldırısında hayatını kaybeden askerlerle ilgili olarak “400 vekil alınmış olsaydı bunlar olmazdı” demişti! Gülen medyasıyla paralel biçimde Hürriyet’in yürüttüğü bu kirli kampanya aynı gece AK Partili gençlerin protestosuna yol açmış ve gazete binası önünde tepki verilmişti.

Protestocu topluluk içinde yer alan AK Parti Gençlik Kolları başkanı ve İstanbul milletvekili Abdurrahim Boynukalın iki gündür başta Hürriyet olmak üzere Erdoğan nefretini kıble edinmiş çevrelerin hedef tahtasında. Hürriyet bir yandan basın özgürlüğünden, ifade hürriyetinden dem vururken, bir yandan da Boynukalın’ın geçmişte sarfettiği sözleri, sosyal medya mesajlarını gündemleştirerek kirli bir kampanya yürütmekte.

Boynukalın’ın projektör tutulan sözleri doğru ve anlamlı tespitler! Kendi fikrine uygun sözler sarfetmiş, bir Müslümanın çeşitli olaylara yönelik makul ve mantıklı tepkilerini yansıtmış. Öte yandan Hürriyet’in yaptığı da kendisine yakışır cinsten bir yayıncılık. Çünkü bu tutarsızlık, ihbarcı mantık ve karalama taktiği de Hürriyet’e yakışıyor. 

 Boynukalın'ın, çeşitli zamanlarda paylaştığı mesajlar şöyle:

 

adsiz-016.png

1-003.png

2-002.png

 

HABERE YORUM KAT

2 Yorum