Hilal TV'de Gündem Analiz Programı Başlıyor

01.03.2011 11:57
Hilal TVde Gündem Analiz Programı Başlıyor
Hilal TV'de Bahadır Kurbanoğlu'nun yöneteceği ve her hafta Çarşamba akşamları canlı olarak yayınlanacak bir tartışma programı başlıyor.

Geçtiğimiz ay içinde "İslam Dünyasında Neler Oluyor?" başlığı adı altında Ortadoğu'daki devrimler üzerine birçok program yapan Bahadır Kurbanoğlu yine Hilal TV'de yeni bir programa başlıyor. "Gündem-Analiz" başlıklı programda her hafta farklı konuklarla gerek siyasi gündeme ilişkin, gerekse düşünsel konular masaya yatırılıp izleyicilerin istifadesine sunulacak.

Gündem-Analiz'in ilk programında 28 Şubat tartışılacak. Programda, darbecilik geleneği; sürekli darbeye göre kodlanmış kurumlar; 28 Şubat darbecisi asker, siyasetçi, rektör ve gazetecilerin de Ergenekoncu ve Balyozcular gibi yargılanıp yargılanmayacakları; 28 Şubat'ın enkazını oluşturan başörtüsü, imam hatipler, YAŞ kararları ve gasp edilen tüm haklara ilişkin konular masaya yatırılacak.

"28 Şubat-Ergenekon-Balyoz" ilişkisi de sorgulanacak.

2 Mart Çarşamba akşamı 20.00'de başlayacak programın konukları Yeni Akit gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Mustafa Karahasanoğlu, Hukukçu Fatma Benli ve Direniş Güncesi kitabının yazarı, 28 Şubat Sürgünleri adlı çalışmanın editörü Gülşen Demirkol olacak. 

 • Yorumlar 6
  Diğer Haberler
  PANO
  KARİKATÜR
  Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim