HDR, Mısır İntifadasını Selamladı!

29.01.2011 11:20
HDR, Mısır İntifadasını Selamladı!
Almanya merkezli olarak faaliyet yürüten HDR (Human Dignity&Rights / İnsan Hakları ve Onuru Derneği) Mısır halkının isyanını basın açıklamasıyla selamladı.

HDR'den yapılan açıklama:

Zalimlere Karşı Ayaklananlara Selam olsun!

Yıllardır İslam ülkelerinin başına bela olan zalimler birer birer devriliyorlar. Binlerce Müslümanı işkence tezgahlarından geçirenler, binlerce Müslümanı şehit edenler, Müslümanların zenginliklerini Batı'ya peşkeş çekenler, kendileri ve yaranları altın saraylarda zevk ü sefa içinde Firavun gibi dünyaya kazık çaktıklarını zanneden zalimler onlara vaat edilen akıbetlerini yakin olarak gördüler, bazıları da görmek üzereler.

Ülkelerinin kaynaklarını emperyalistlere peşkeş çekip halklarını fakirliğe mahkûm eden bu zalimleri emin olun ki, onları bu hale getiren efendileri bile korumayacaktır. O efendiler şimdi oluşan durumu kendi lehlerine çevirmek ya da en az zararla bu işten çıkmak için harıl harıl plan yapmaya başlamışlardır bile. Bir daha o efendiler Bin Ali gibi, Mübarek gibi, Kral Abdullah vs. gibi zalim kuklaları nerede bulacaklar? Nasıl emin olacaklar ki bu şaha kalkan halkın, sebepleri geçip müsebbiplere ulaşmak isteyeceğinden. Onlar hala dünyadaki %10'luk nüfuslarıyla dünyanın %90'ına sahip olup yöneteceklerini mi sanıyorlar? Demokrasi, insan hakları edebiyatlarıyla İslam topraklarını işgal edenler, servetleri yağmalayıp sömürenler, bu despotlara senelerdir destek verenler, emin olun ki ama kesinlikle emin olun ki Allah'ın vadi size de ulaşacaktır.

Tunus'ta bin Ali'yi yıkan mustaz'afların öfkesi, Mısır'da, Yemen'de, Cezayir'de, Ürdün'de de zalimleri tehdit ediyor. Allahın izni ile eğer ki Mısır'da Mübarek denilen mendebur zalim devrilirse, o domino etkisi tümden hız kazanır. O öfke sel olur, hiç umulmadık yerlere kadar ulaşır.

Zalimlere ve onlara destek olanlara lanet olsun!

Zulme karşı ayaklananlara, direnenlere selam olsun!

HDR Yönetimi

  • Yorumlar 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
PANO
KARİKATÜR
Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim