1. HABERLER

  2. HABER

  3. HDP'li Yöneticiye Bıçaklı Saldırı
HDP'li Yöneticiye Bıçaklı Saldırı

HDP'li Yöneticiye Bıçaklı Saldırı

HDP Ankara İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Karataş, parti genel merkezinde bıçaklı saldırıya uğradı. Sabah saatlerinde kimliği belirsiz bir kişi tarafından boğazı kesilerek ağır yaralanan Karataş'ın hayati tehlikesi olduğu öğrenildi.

04 Kasım 2014 Salı 13:12A+A-

HDP Ankara il binasına giren kişi ya da kişiler, PM Üyesi Ahmet Karataş'ı bıçakladı. Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Karataş yoğun bakım ünitesine kaldırılırken, hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.

PM ÜYESİ AHMET KARATAŞ BIÇAKLANDI

HDP Ankara il binasına bu sabah giren kişi ya da kişiler, Halkların Demokratik Partisi (HDP) Parti Meclisi Üyesi Ahmet Karataş'ı bıçakladı. PM üyesi Ali Ürküt'ün verdiği bilgiye göre, sabah saatlerinde parti binasında Ahmet Karataş'ın yalnız bulunduğu sırada saldırgan ya da saldırganlar parti binasının açık olan kapısından içeri girdi. Binaya giren saldırgan ya da saldırganlar Karataş'a saldırmaya başladı. Daha sonra ise Karataş'ın vücudunun çeşitli yerlerinden yaklaşık 7 bıçak darbesi ile yaralayarak olay yerinden kaçtı.

HAYATİ TEHLİKESİ VAR

Ağır yaralanan Karataş, bir süre binada yaralı halde kaldığı ve kan kaybettiği belirtildi. Binaya gelen partililer Karataş'ı kanlar içinde yatarken bularak Ankara Numune Hastanesi'ne kaldırdı. Hastanenin yoğun bakım ünitesine kaldırılan Karataş'ın hayati tehlikesinin olduğu belirtildi.

Yeni Şafak

HABERE YORUM KAT