1. HABERLER

  2. HABER

  3. Haydar Baş: Ben Olsam İskilipli Atıf Hocayı...
Haydar Baş: Ben Olsam İskilipli Atıf Hocayı...

Haydar Baş: Ben Olsam İskilipli Atıf Hocayı...

BTP Genel Başkanı Haydar Baş, İskilipli Atıf Hoca'ya 'Manyak, Hain' dedi ve ekledi: Ben olsam 10 defa diriltir 20 defa idam ederdim.

A+A-

Son zamanlarda yaptığı tuhaf açıklamalarıyla gündem olmaya çalışan BTP Genel Başkanı Haydar Baş’tan İslamcıları kızdıracak tuhaf bir açıklama daha geldi.

Şapka İnkılabı çıkmadan 2 yıl evvel yazdığı “Frenk Mukallitliği” risalesi yüzünden idam edilen İskilipli Atıf Hoca’ya iftira atan Haydar Baş, Atıf Hoca’nın “Hain” olduğunu iddia etti ve “Ben olsam 10 defa diriltir 20 defa asardım” dedi.

Sahibi olduğu Kadırga TV’de canlı yayınlanan bir programda konuşan Haydar Baş’ın konuşması müritleri tarafından da büyük alkış aldı.

İşte Haydar Baş’ın tuhaf açıklamaları:

‘MOLLA’ ZÜBEYDE HANIM, HEPİMİZİN ANNESİ

Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi hepinizin bildiği gibi Zübeyde anamız… Hepimizin annesi. Niye? Öyle dindar bir kadın ki; beş vakit namazlarını kılan, nafile oruçlarını kılan… Hala Türkiye’de yaşayan komşuları var. Her gün hanelerinden Kur’an sesi duyulur. Oğlu Mustafa Kemal’İ 8 yaşında hafız yaptı. Kim, “Molla Zübeyde “… 

“MUSTAFA KEMAL, ZİKİR ÇEKERKEN KAN TER İÇİNDE KALIRDI”

Mustafa Kemal’in hafız olduğunu biliyor muydunuz?

Ve Mustafa Kemal annesinin dergâhına gelir zikir halkasına oturur, “Allah, Allah, Allah, Hay” diyerek kan ter içinde kalırdı…

“İSKİLİPLİ ATIF HOCA’YI 10 DEFA DİRİLTİR 20 DEFA İDAM EDERİM"

Mustafa Kemal bu…. Hainler… Mustafa Kemal bu…

Ama Hocam Mustafa Kemal bilmem kimi (İskilipli Atıf Hocayı kastederek) idam etti , ipe çekti…

Ben olsam onu 10 defa diriltir 20 defa idam ederim.

Niye ederim? İstiklal mücadelesi yapılıyor “Sakın ha Yunan ordusuna bir şey demeyin”, Kuvayı Milliye “Eşkıya ordusu” diyor.. Sen bana karşı bu mücadeleyi vereceksin ben de san hayat hakkı tanıyacağım… Allah bana o hayatı haram eder. 

“MANYAK, VATAN DÜŞMANI”

Manyak!.. Ne olmuş… eee. Peygamber onu davet etmiş “ Ne bekliyorsun gel!” Kurban kesim onu Peygambere… Vatan düşmanı…

Kaynak: ivedihaber.com

HABERE YORUM KAT

16 Yorum