1. HABERLER

  2. HABER

  3. 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ

  4. Hakan Şükür'ün Babası Selmet Şükür Tutuklandı
Hakan Şükür'ün Babası Selmet Şükür Tutuklandı

Hakan Şükür'ün Babası Selmet Şükür Tutuklandı

Sakarya'da gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen Hakan Şükür'ün babası Selmet Şükür, savcılık sorgusunun ardından çıkarıldığı Nöbetçi Sulh Ceza Hâkimliği’nce tutuklandı.

A+A-

Darbe kalkışmasına ilişkin soruşturma kapsamında Sakarya'da gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen, eski milletvekili Hakan Şükür'ün babası Selmet Şükür tutuklandı.

AA’da yer alan habere göre, Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı soruşturma kapsamında, 2 gün önce hakkında resen yakalama kararı çıkartılan ve dün Adapazarı ilçesinde gözaltına alınan Selmet Şükür'ün emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Sağlık kontrolünden geçirilen Şükür, adliyeye getirildi. Savcılıkta ifade veren Selmet Şükür, tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.

Nöbetçi Sulh Ceza Hâkimliğince sorgusu yapılan Selmet Şükür, tutuklandı.

Sakarya Nöbetçi Sulh Ceza Hâkimliği, Hakan Şükür ve babası Selmet Şükür'ün taşınmazlarına, kara ulaşım araçlarına, banka veya diğer mali kurumlardaki hesaplarına, gerçek veya tüzel kişiler nezdindeki her türlü hak ve alacaklarına, uhdelerinde bulunan kıymetli evraklara, şirketlerdeki ortaklık paylarına, kiralık kasa mevcutlarına ve diğer mal varlığı değerlerine el konulmasına karar vermişti.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum