Gazzeli Annenin Tarifsiz Acısı

22.11.2012 11:39
Gazzeli Annenin Tarifsiz Acısı
Yaralıların tedavisiyle meşgul olan sağlık çalışanı bir anne son gün kendi evladının cansız bedeniyle karşı karşıya kaldı.

Gazze'de bombardımanın başladığı günden bu yana yaralıların tedavisiyle meşgul olan sağlık çalışanı bir anne son gün kendi evladının cansız bedeniyle karşı karşıya kaldı. 

Gazze'yi 8 gün boyunca bombalayarak çoğu çocuk ve kadın 162 kişiyi katledip binden fazla insanı yaralayan İsrail'in ateşkes öncesi son saldırısı hastanede çalışan anneye dayanılmaz acı yaşattı. Dün tarafların ateşkes ilan etmesinden önce Gazze'de yaşanan bir olay bütün herkesi hüzne boğdu.

Bombardıman başladığından beri 8 gündür evine gitmeden yoğun bir şekilde Şifa Hastanesi'nde çalışan bir sağlık görevlisi kadın hastane girişinde 2 yaşındaki oğlunun cansız bedeni ile karşılaştı.

Yeni Şafak'ın haberine göre 2 yaşındaki Abdurrahman Naim adını verdikleri oğlunun cansız bedenini gören anne gözyaşlarına boğuldu.

Oğlu Abdurrahman Naim'in cansız bedenini kucağında eşinin çalıştığı hastaneye götüren babanın feryadı da yürekleri dağladı.

Önceki gün başlayan müzakereler sürerken 44 Filistinliyi katleden İsrail, anlaşmanın açıklandığı 19:30 ile anlaşmanın yürürlüğe gireceği 21:00 saatleri arasında da saldırılarını sürdürdü. İsrail'in 1,5 saatlik bu zaman diliminde 50 noktanın vurulduğu açıklandı. 

abdurrahman_naim_gaza-gazzeli.jpg

  • Yorumlar 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
PANO
KARİKATÜR
Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim