1. HABERLER

  2. EYLEM

  3. ANKARA

  4. Garip-Der'den Mali Cihadına Destek
Garip-Derden Mali Cihadına Destek

Garip-Der'den Mali Cihadına Destek

Ankara’da Fransa Büyükelçiliği önünde Ankara Garip-Der temsilciliği Fransa’nın yeni katliamını protesto ederek Mali cihadına destek verdi.

A+A-

garipder-20130120-01.jpg

Basın Açıklaması Tam Metni:

“Fransa'nın Mali'de Yaptığı Soykırımı Lanetliyor. İslami Mali Direnişini Destekliyoruz.”

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla.

Allahu teala'ya hamd, Kulu ve Resulü, insanlığın kurtarıcısı Hz. Muhammed'e, tertemiz ehli beytine ve Ashabı Kiram'a salât ve selam olsun. Kıyamete kadar kınayanın kınamasına aldırmadan Allah yolunda devam edecek olan o mücahid topluluğa da selam olsun.

Fransız ihtilali ile insanlığa sözde eşitlik, adalet ve özgürlük getireceğini iddia eden Fransa yakın tarihimizin en büyük soykırımcılarından birisidir. bu terörist devlet, ihtilalinden sonra ilk soykırımı kendi ülkesinde yaptı. Vendee'de 600 bin insan bu devletin yeni Din düşmanı kimliğinden ötürü acımasızca katledildi. Bu insanların kaçmalarına bile izin verilmedi.

Fransa'nın sadece yakın tarihteki soykırımlarına kısaca bakacak olsak dahi vicdanı olan herkesin kanı donar. Vietnam’da 500 bin, Cezayir’de 2 milyon, 10 tane Afrika ülkesinde 3 milyon kişi bu barbar, cani Fransız devleti tarafından en vahşi yöntemlerle soykırıma tabi tutulmuştur.

Brundi devlet başkanının da öldürülmeden 2 gün önce açıkladığı gibi bu ülkede de Fransa terörist soykırım devleti, 650 bin kişinin ölümüne sebep olmuştur.

Fransa soykırım devletinin utançları anlatmakla bitmez. 1994’te Fransa'nın askerleri ile desteklediği çeteler Ruanda’da 800 bin kişiyi 3 ay gibi kısacık bir sürede katlettiler. Fransa'nın o günkü cumhurbaşkanı Francois Mitterand ise bu insanlık tarihinin gördüğü en korkunç soykırım hadiselerinden biri karşısında şöyle söyledi: “ o ülkeler de bir soykırım yaşanması o kadar da önemli değil.” takdir dinleyicilerin.

İşte Fransız ihtilalinin ortaya çıkardığı medeni Fransa. Soruyoruz: medeniyet Fransa'sının insanlıkla dalga geçe geçe soykırım yapmak mıdır? İcrası.

Şu anda ise Fransa yeni bir soykırım peşindedir. Fransız ihtilali ile birlikte Din düşmanı olan ve de en çok katliamı İslam ülkelerinde yapan Fransa şimdi de oyulası gözlerini Mali'mize dikmiştir.  Neden? Çünkü Mali de “Rabbimiz sadece Allah'tır. Biz Onun kanunları ile yönetilmek istiyoruz.” diyen samimi Müslümanlar ve de yer altı zenginlikleri vardır.

Malili Mücahidler: “barış antlaşması yapabiliriz” dediler. Tek şartları: “İslam hükümleri ile yönetilmekti.” Fakat Din düşmanı Fransa sömürgeleriyle birlikte Mücahidlerin bu tek şartına bile tahammül edemedi. Ve hava ve karadan bombardıman başladı.

Vicdanı olan herkese soruyoruz: bu adalet midir? Yüzde 95'i Müslüman olan ve de Müslümanca yaşamak isteyen Mali halkına sadece bu insani ve İslami isteklerinden dolayı savaş açılır mı? Bu haklı bir savaş mıdır? Samimi bir Müslüman İslam’ın kanunları ile yönetilmeyi istemesi onun suçu mudur? Öyleyse bütün Müslümanlar suçludur.

Artık kesin bir şekilde ortaya çıkmıştır ki: Mali de ki savaş terörle savaş filan değildir. Bu soykırımcı terörist devlet Fransa'nın Mali de ki Muvahhid Müslümanları “Rabbimiz Allah'tır” dedikleri için yok etme girişimidir.

Bazıları şöyle dedi: Mali müdahalesi için BM onayı gerekir. Bu saçma sözü söyleyenlere karşı da Hakkı söylemeliyiz: Ey Allah'ı (cc) unutanlar. BM'den büyük Allah var. Böyle haksız bir savaşa BM onay verse ne olur? Zulüm adalet mi olur? Sizi BM mi yarattı ki sürekli bütün işleri ona döndürüp duruyorsunuz. Mutlak adil olan Allah mıdır? Yoksa BM mi?

BM'yi zor da olsa, aleyhinize de olsa bırakın. Kendi aleyhinize de olsa Hakka uyun. Eğer doğruyu yapmak gibi bir niyetiniz varsa yapmanız gereken budur.

Ey İslam Ümmeti! Müslümanların ve bütün mazlumların sahibi olan İslami Hilafet devletin o soykırımcı terörist haydut devletler tarafından yok edildi. O hilafet ki her ırktan her dinden insana Allah'ın adaletli hükümleri gereğince bakıyordu. Şimdi ise dünya köpeklere ve çakallara kaldı. Allah'ın Dinini, İslam Ümmetini ve mazlumları savunan ise sadece Mücahidler kaldı.

Ey Müslümanlar. Artık ayağa kalkın. Allah(cc) bizimledir. Uyumayın. Kardeşlerinizi savunun. Harekete geçin. Yetişin İslam'ın imdadına! Dünyayı kurtlar ve köpeklere bırakmayın. Unutmayın ki eğer Dininizi ve Ümmetinizi savunan o Mücahidlere destek olmazsanız bunun cezasını hem dünya da hem de Ahirette çekeceksiniz.

Ve siz ey zalimler... Ey Fransa, ey Amerika, ey İsrail, ey Rusya, ey Çin, ey İran, ey Beşer Esed... Kendinizi güvende hissetmeyin. Yaptıklarınızın cezasız kalacağını da zannetmeyin. Allah'ın sizi gördüğünü unutmayın. Allah'ın bir isminin de El-Müntakim (intikam alan) olduğunu da bilmiyorsanız öğrenin.

Bütün dünyanın Allah'ın izni ile Mücahidlerle dolduğunu görün. Mücahidleri Afganistan da, Irak da, Somali de, Filistin ve Suriye de, Yemen de ve bütün diyarlarda bütün zulümlerinize rağmen aciz bırakamadığınızı artık anlayın. Mücahidlere olan desteğin her gün artışına bakın ve korkunç akıbetten sakının.  Mali ülkemize de Afganistan'a yaptığınız gibi bütün dünyayı da yığsanız, Afganistan ve Irak da olduğu gibi Mücahidleri yenemeyeceğinizi anlayın ve zalimlikten artık vazgeçin. Böylelikle kendi halkınıza da iyilik yapmış olursunuz. “Rabbimiz bildirdi ki: zalimlerden başkasına düşmanlık ve saldırı yoktur.”

Sevinene de üzülene de, memnun olana da olmayana da, bir müjdemiz daha var: Allah'ın Rasulü'nün bildirdiği gibi: “Sonra Nübüvvet üzere Raşidi Hilafet olacaktır.” Hz. Ebu Bekir gibi, Hz. Ömer gibi, Hz. Osman ve Hz. Ali gibi halifelerimiz olduğu zaman çok daha güçlü ve organize olacağız. İslami Hilafet devleti şüphesiz dünyanın en büyük süper gücü olacak. Bunu ABD de Rusya da itiraf etmekte ve korkmaktadır. Fakat Allah'ın Resulünün müjdesi şüphesiz gerçekleşecektir. Bundan kaçış yoktur.  Bu Raşidi Hilafet devleti vallahi kurulacak. Bu gün Müslümanlar garip diye zulmeden zalimler o gün nereye kaçacak?

HABERE YORUM KAT