FHKC'den Siyonistlere Ahmet Saadat Uyarısı

30.04.2012 21:32
FHKCden Siyonistlere Ahmet Saadat Uyarısı
Ebu Ali Mustafa Tugayları, Siyonist işgalciyi Ahmed Saadad ve esirlerin hayatı konusunda uyardı.

Filistin Halk Kurtuluş Cephesi'nin askeri kanadı Ebu Ali Mustafa Tugayları, işgal zindanlarında açlık grevinde olan ve sağlık durumunun kötüye gitmesi nedeniyle hastaneye kaldırılan Halk Kurtuluş Cephesi Genel Sekreteri Ahmed Saadat'a herhangi bir zarar gelmesi halinde bedelinin ağır olacağını söyledi.

On üç gündür açlık grevinde olan Ahmed Saadat, sağlık durumunun kötüye gitmesi nedeniyle Er-Ramle Cezaevi'nin hastanesine kaldırılmıştı.

Ebu Ali Mustafa Tugayları sözcüsü Ebu Cemal, Quds Press Ajansı'na yaptığı açıklamada, "Esirlerimize ve özellikle genel sekreterimize olanları büyük bir endişeyle takip ediyoruz. Yoldaşımız Genel Sekreter Ahmed Saadat'a herhangi bir şey olması durumunda bunun sorumluluğunun düşmana ait olacağını söylüyoruz" dedi.

Siyonist düşmanın esirlere ve Halk Kurtuluş Cephesi Genel Sekreteri'ne bir zarar gelmesinin ne anlama geleceğini bildiğini ifade eden Ebu Cemal, Saadat'a bir şey olması halinde bunun işgalci için felaket olacağını belirtti.

FHKC Genel Sekreteri'nin hayatının tehlikede olduğunu bildiklerini söyleyen Ebu Cemal, Saadat'a herhangi bir zarar gelmesi halinde Siyonist düşmandan intikam alıncaya kadar uyumayacaklarına dair şehitlerin kanı ve Filistin devrimi üzerine yemin ettiklerini kaydetti.

Filistin Enformasyon Merkezi 

  • Yorumlar 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
PANO
KARİKATÜR
Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim