Esed'in Askerleri Yaralılara İşkence Ediyor

06.01.2013 18:56
Esedin Askerleri Yaralılara İşkence Ediyor
Direnişçiler karşısında her geçen gün iktidarını kaybeden eli kanlı diktatör Esed’in askerleri, hastanede tedavi gören yaralılara yaptıkları işkencelerin yeni görüntüleri.

1 Ocak’ta meydana gelen olayın görüntülerini alt yazılı olarak tekrar sunuyoruz:

Görüntülerde Esed’e bağlı askerler yaralıların tedavi gördüğü bir sahra hastanesine baskın yaptıkları görülüyor. Askerler, yerde yatan ve çocuğunun ağır yaralı olduğu sivillere ilk olarak kendilerini tedavi eden doktorun ismini soruyor.

Cevap alamayınca kızan askerler, yaralıları tekmelemeye başlıyor. Çevreyi didik didik aradıktan sonra silah bulamayan askerler, ağır hakaret ettikleri yaralılara, “Silahlar nerede? Burada sizi yakacağız. Burada gömüleceksiniz.” tehditleri savuruyor. Askerler, sıva ustası olduğunu söyleyen bir kişinin “bombardımandan yaralandım” demesi üzerine kendisi tekmelemeye başlıyorlar. Başka bir yaralıya, “senin bıyıkların nerede hayvan” diyerek hakaret eden askerler şahsın yüzünü ayakları ile ezmeye çalışıyor. Baskın yapılan sahra hastanesinde yaralıların akıbeti ise bilinmiyor.

Kan donduran görüntüler Esed’e bağlı askerlerin yaralı sivillere bile acımasızca işkence yaptıklarını gözler önüne seriyor. 

  • Yorumlar 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
PANO
KARİKATÜR
Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim