Ergenekon ve Balyoz'a Özel Muamele

04.04.2011 09:54
Ergenekon ve Balyoza Özel Muamele
Ergenekon ve Balyoz tutuklularının cezaevinden kurtulmak için kullandığı GATA formülü deşifre olunca, devreye 'Gümüşsuyu' yöntemi sokuldu.

Yeni Şafak gazetesinin haberine göre; Ergenekon ve Balyoz tutuklularının cezaevinden kurtulmak için kullandığı "GATAkulli" formülü deşifre olunca, devreye 'Gümüşsuyu' yöntemi sokuldu. Sağlık gerekçesiyle ilk önce Gümüşsuyu Askeri Hastanesi'ne başvuran tutuklu sanıkların daha sonra GATA'ya sevk yaptırdığı öğrenildi

BAŞHEKİM KAPIDA KARŞILIYOR

GATAkulli'nin kamuoyunda büyük tepki toplaması Hasdal Askeri Cezaevi'nde yatan bazı muvazzaf komutanların yolunu Gümüşsuyu Askeri Hastanesi'ne düşürdü. Hasdal sakini komutanların küçük mazeretlerle Gümüşsuyu'na gittiği ve hemen hepsinin başhekim tarafından kapıda karşılandığı belirtildi.

ÇİÇEK, DİŞ İÇİN SÜREKLİ HASTANEDE

Askeri hastanede son derece iyi karşılanan komutanların muayenehaneden çok başhekim odasında ağırlandığı öğrenildi. Darbe andıcının altında ıslak imzası bulunan Albay Dursun Çiçek'in de sık sık Gümüşsuyu'na gittiği kaydedildi. Çiçek'in diş yaptırmak için günlerdir hastanede kaldığı bildirildi.

TAŞIT FARKI ASTLARI KIZDIRDI

Gümüşsuyu'nu mesken tutan sanıklar arasında taşıt farkı tartışması da yaşandı. Tutuklu generallerin askeri hastaneye ambulansla götürülmesine karşın, alt rütbeli sanıkların cezaevi aracıyla taşınması ast-üst tartışmasına neden oldu. Alt rütbedeki subayların bu duruma tepki gösterdiği iddia edildi.

  • Yorumlar 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
PANO
KARİKATÜR
Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim