1. HABERLER

  2. İLAN

  3. TANITIM

  4. Ekin Yayınları Beyazıt Kitap Fuarında
Ekin Yayınları Beyazıt Kitap Fuarında

Ekin Yayınları Beyazıt Kitap Fuarında

Ekin Yayınları, Beyazıt’ta düzenlenen Kitap ve Kültür Fuarı’nda çeşitli kampanyalarla birlikte okuyucuları ile buluşuyor.

02 Ağustos 2011 Salı 14:59A+A-

Daha önce Sultanahmet’te, son iki yıldır ise Beyazıt’ta düzenlenen Kitap ve Kültür Fuarı’na bu sene Ekin Yayınları da katıldı. 30. Kitap ve Kültür Fuarı’nda 1. Kapı 150 numaralı stantta bulunan Ekin Yayınları, fuar dolayısıyla çeşitli kampanyalar da düzenledi.

Fuarda Ekin Yayınları standını ziyaret edecek okuyucular için şu kampanyalar var:

  • Nüzul sırasına göre yapılan tefsir ile kendi alanında ilk olan İzzet Derveze’nin et-Tefsirul Hadis isimli 7 ciltlik eseri fuara özel %50 indirim ile satışa sunuluyor. (Satış fiyatı 100 TL)

  • Fuarda Haksöz Dergisi’ne bir yıllık abone olan herkese 28 Şubat döneminde yükseltilen başörtüsü direnişinin anlatıldığı belgesel niteliğindeki dev eser Şahitlik albümü hediye ediliyor.

  • Fuar alanında tevhidî uyanış sürecinin temel eseri Menar Tefsiri’ne 420 yerine 210 TL ödeyerek abone olunabiliyor.

  • Ekin Yayınları tarafından yayınlanan tüm eserler %40 indirim ile satışa sunuluyor.

  • Ekin Yayınları standında Grup Yürüyüş, Kardeşlik Çağrısı ve Yusuf Can’ın Ekin Prodüksiyon tarafından yayınlanan albümleri de satışa sunuluyor.

Ekin Yayınları, Beyazıt Meydanı’nda kurulan 30. Kitap ve Kültür Fuarı 1. Kapı 150 numaralı stantta okuyucularını bekliyor.

HAKSÖZ-HABER

ekin-30-beyazit-kitap-fuari-kampanyalar.jpg

kitap-fuari-ekin-yayinlari-standi.jpg

 

 

HABERE YORUM KAT

4 Yorum