1. HABERLER

  2. HABER

  3. Cüppeli Duasıyla İstanbul’da İslami Lüks (!)
Cüppeli Duasıyla İstanbul’da İslami Lüks (!)

Cüppeli Duasıyla İstanbul’da İslami Lüks (!)

Caprice’in sahibi Fadıl Akgündüz, “Cüppeli Ahmet Hoca'nın hayır duasını” alarak İstanbul Bayrampaşa'da Caprice Gold Otel'in kat temelini attı.

22 Mart 2011 Salı 14:10A+A-

"Allah'ın izniyle İstanbul'da ilk kez lüksün İslami koşullarda yaşanacağı bir otel açıyoruz, üstelik 7 yıldızlı. Ama bunu sadece müşterilerimize söyleyebiliyoruz, çünkü Turizm Bakanlığı alkolsüz işletmeye 7 yıldız vermiyor."

Bu sözler Fadıl Akgündüz'ün önceki akşam 'Cüppeli Ahmet Hoca'nın hayır duasını' alarak Bayrampaşa'da kat temelini attığı Caprice Gold Otel'in satış temsilcisine ait. Bir bölümü Bayrampaşa Belediyesi'nden 49 yıllığına kiralanan arazide inşaatı süren ve yüzde 20'si devremülk yöntemiyle satışa çıkan 28 katlı otelin 14-34 metrekarelik odalarından birine yatırımın ne kadar uygun ve kazançlı olduğunu şöyle anlatılıyor:

"50-55 bin TL ödeyerek kiralayacağınız devremülkten süre sonunda 10 misli para kazanabilirsiniz. Üstelik odanın tapusu üstünüze olacak ve çocuklarınıza miras bile bırakabileceksiniz."

İSLAMİ LÜKS (!)

"Kesinlikle" alkol olmayacağının altını çizen otel yetkilileri, odalardaki özel mescitlerden, kadın-erkek ayrı olmak üzere açık-kapalı havuzlardan, termal hamamlardan söz ediyorlar.

"İslam dinini lüks içinde yaşayabileceğiniz" bu mekân için acele etmek de gerekiyormuş! Zira Türkiye'nin her yerinden, özellikle de Almanya'dan büyük ilgi varmış!!!

HABERE YORUM KAT

8 Yorum