Çorum Özgür-Çocuk Kulübü Yıl Sonu Etkinliği Düzenledi

27.05.2014 10:37
Çorum Özgür-Çocuk Kulübü Yıl Sonu Etkinliği Düzenledi
Özgür-Der Çorum Şubesi bünyesinde faaliyet yürüten Özgür Çocuk Kulübü, 2013-2014 eğitim yılı etkinliklerini Turgut Özal Konferans Salonunda gerçekleştirdiği yıl sonu programı ile tamamladı.

Mustafa Kerim Üngör ve Nur Sümeyye Karaoğlan’ın öncülüğünde yıl boyunca Kur’an, Hadis, Esmaü’l Hüsna, Karakter Eğitimi vb. başlıklar altında devam eden çocuk kulübünde, miniklerin hazırladığı gece ile eğitim çalışmalarına ara verildi.

Velilerin ve gönüldaşların katılımının yoğun olduğu gece de çocukların sergiledikleri performansları takdir ve beğeni topladı.

6-9 yaş grubu miniklerin hazırladığı gece Kur’an tilaveti ve mealinin okunması ile başladı. Çocuk kulübünün yıl boyunca gerçekleştirdiği etkinliklere ait görüntülerden oluşan sinevizyon gösteriminin ardından, çocuklar Ayet ve Hadis demetleri ve şiirlerle sahne aldılar. Namaz Bilinci ve Televizyon ve internet bağımlılığının zararlarında konu edildiği gecede, Mısır, Suriye, Tunus, Doğu Türkistan gibi İslam coğrafyasından da bilgiler verildi. Zulme karşı mücadelenin vurgulandığı bölümün ardından ezgilerin de seslendirildiği gece, çocuklara başarı belgelerinin verilmesi ve fotoğraf çekimleri ile son buldu.

corum_ozgur_cocuk_kulubu_musamere-(1).jpg

corum_ozgur_cocuk_kulubu_musamere-(2).jpg

corum_ozgur_cocuk_kulubu_musamere-(3).jpg

corum_ozgur_cocuk_kulubu_musamere-(4).jpg

corum_ozgur_cocuk_kulubu_musamere-(5).jpg

corum_ozgur_cocuk_kulubu_musamere-(6).jpg

corum_ozgur_cocuk_kulubu_musamere-(7).jpg

corum_ozgur_cocuk_kulubu_musamere-(8).jpg

 • Yorumlar 2
  Diğer Haberler
  PANO
  KARİKATÜR
  Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim