1. HABERLER

  2. HABER

  3. Cihan Servis Etti, Karaman Yalanladı
Cihan Servis Etti, Karaman Yalanladı

Cihan Servis Etti, Karaman Yalanladı

Cihan ve Zaman Gazetesi tarafından haber yapılan TCDD Genel Müdürü'nün gözaltına alındığı haberleri yalanlandı.

A+A-

CİHAN haber ajansı tarafından servis edilen ve Zaman Gazetesi tarafından haber yapılan TCDD Genel Müdürü'nün gözaltına alındığı haberleri yalanlandı. Anadolu Ajansı tarafından haberin yalanlanmasına rağmen CİHAN ve Zaman haberlerinin arkasında durdu ve haberi yayından kaldırmadı. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman ise Yeni Şafak'a konuştu. Süleyman Karaman'ın gözaltına alındığı iddiası yalanlandı. Karaman, şu anda hızlı tren hatlarında, test sürüşleri yaptığını ifade etti.

Zaman Gazetesi sosyal medya üzerinde servis ettiği mesajı hala silmedi

adsiz4c937b66.png

BU HABERLERİN NEREDEN ÇIKTIĞINI ANLAYAMIYORUM

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürü Süleyman Karaman, "İşimin başındayım. Ankara-İstanbul YHT hattının test sürüş hazırlıklarıyla ilgileniyorum. Gözaltı iddialarının nereden çıktığını anlamıyorum" dedi.

Karaman, yaptığı açıklamada, bazı internet sitelerinde gözaltına alındığına dair çıkan iddiaların gerçeği yansıtmadığını bildirdi. İşinin başında olduğunu ve şu anda Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren hattının test sürüş hazırlıklarıyla ilgilendiği ifade eden Karaman, "Ankara-İstanbul Hızlı Tren Hattının tamamlanması için var gücümle çalışıyorum. Gözaltı iddialarının nereden çıktığını anlamıyorum. Bana bu yönde gelen bir bilgi yok" diye konuştu.

Yeni Şafak

HABERE YORUM KAT

1 Yorum