1. HABERLER

  2. HABER

  3. CHP'li Koç: Geç de Olsa Özür Diliyorum
CHP'li Koç: Geç de Olsa Özür Diliyorum

CHP'li Koç: Geç de Olsa Özür Diliyorum

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Haluk Koç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan hakkında IŞİD ile bağlantısı var iddiasının üzerine özür diledi.

A+A-

CHP'li Haluk Koç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'un IŞİD ile bağlantısının olduğunun kanıtı gibi gösterdiği fotoğrafla ilgili özür diledi. İddiasının haksızlık olduğunu kabul eden Koç, "İstanbul'daki esnaf arkadaşlardan geç de olsa özür diliyorum" dedi.

"Özensiz bir şekilde kullandım"

Beyaz Gazete'de yer alan habere göre; iddiasının haksızlık olduğunu kabul eden Koç, "Daha sonrasında yalanlandığını öğrendiğim bu haberi, özensiz bir şekilde kullanmış oldum. Aradan epey zaman geçtikten sonra bazı basın kuruluşlarında konunun tekrar gündeme getirilmesi üzerine, ifade ettiğim hususlarda haksızlık yaptığım anlaşıldığından İstanbul'daki esnaf arkadaşlardan geç de olsa özür diliyorum" dedi.

haluk_koc1.jpg

Koç geçtiğimiz yılın Haziran ayında, danışmanları tarafından kendisine sosyal medyada yayınlanan bazı fotoğraflar getirildiğini, bunun üzerine ayrıntılı bir inceleme yapma fırsatı olmadan söz konusu fotoğrafları o günkü basın toplantısında bir cümle ile ifade ettiğini belirtti.

HABERE YORUM KAT

4 Yorum