1. HABERLER

  2. HABER

  3. CHP'de Mustafa Balbay Adaylığını Açıkladı
CHP'de Mustafa Balbay Adaylığını Açıkladı

CHP'de Mustafa Balbay Adaylığını Açıkladı

CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, "Partimizin olağan kurultayında genel başkanlığa hazırım" dedi.

A+A-

CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, "Partimizi daha ileri götürebileceğimize ve 2019'daki üç seçimde birden partimizin başarılı olması için yeni bir yön, yöntem ve yönetim gerektiğine inanıyorum. Bu anlamda partimizin olağan kurultayında genel başkanlığa hazırım" dedi. 

Milletvekili Seçimi'nin ardından 26. Dönem Parlamentosu'nda kayıt işlemleri sürüyor. Balbay, kayıt işlemlerinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. 

Yeni dönemin hayırlı olmasını dileyen Balbay, parlamentonun yeni dönemde daha işlevsel olması için çaba harcayacaklarını söyledi. 

CHP'nin önünde kurultay süreci olduğunu hatırlatan Balbay, "Ben CHP'nin İzmir Milletvekili Mustafa Ali Balbay olarak partimizi daha ileri götürebileceğimize ve 2019'daki üç seçimde birden partimizin başarılı olması için yeni bir yön, yöntem ve yönetim gerektiğine inanıyorum. Bu anlamda partimizin olağan kurultayında genel başkanlığa hazırım" diye konuştu. 

Delegelere güvendiğini belirten Balbay, kurultay sürecinin kırıp dökmeden, kimseye malzeme vermeden, işin doğasının dışına çıkmadan gerçekleşmesi gerektiğine işaret etti. 

AA

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT