1. HABERLER

  2. HABER

  3. CHP Aday Listesini Açıkladı
CHP Aday Listesini Açıkladı

CHP Aday Listesini Açıkladı

CHP'nin YSK'ya verilen milletvekili aday listesi açıklandı. Listeye göre, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir 2. Bölge 2. sıradan aday oldu.

A+A-

CHP'nin YSK'ya verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.

CHP'nin YSK'ya verdiği aday listesi şöyle:

İL

BÖLGE

SIRA

AD-SOYAD

ADANA         

 

1

ELİF DOĞAN TÜRKMEN

ADANA         

 

2

ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER

ADANA         

 

3

İBRAHİM ÖZDİŞ

ADANA         

 

4

AYDIN USLUPEHLİVAN

ADANA         

 

5

MUSTAFA KEMAL ÖZKAN

ADANA         

 

6

MÜZEYYEN ŞEVKİN

ADANA         

 

7

RIZA METE

ADANA         

 

8

AHMET ADIGÜZEL

ADANA         

 

9

ABDULLAH SEDAT DOĞAN

ADANA         

 

10

RUKİYE ÇİNKILIÇ

ADANA         

 

11

AKİF KEMAL AKAY

ADANA         

 

12

MUSTAFA BİLGİLİOĞLU

ADANA         

 

13

YÜKSEL KARAASLAN

ADANA         

 

14

ORHAN SÜMER

ADIYAMAN      

 

1

MEHMET SELÇUK TABAK

ADIYAMAN      

 

2

ABDURRAHMAN TUTDERE

ADIYAMAN      

 

3

FATMA ULUBEY

ADIYAMAN      

 

4

MEHMET KARAHAN

ADIYAMAN      

 

5

KARİP BOZKURT

AFYONKARAHİSAR

 

1

BURCU KAYIKCI

AFYONKARAHİSAR

 

2

MEHMET ALİ ECER

AFYONKARAHİSAR

 

3

MEHMET TUĞRUL AKKUŞ

AFYONKARAHİSAR

 

4

YALÇIN GÖRGÖZ

AFYONKARAHİSAR

 

5

BEKİR KASAP

AĞRI          

 

1

CEMİL ERHAN

AĞRI          

 

2

MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN

AĞRI          

 

3

MEHMET SIDDIK YEL

AĞRI          

 

4

ERKAN SAYAN

AKSARAY       

 

1

MEHMET ÖZTÜRK

AKSARAY       

 

2

HAŞMET TEKİN ÖKÇE

AKSARAY       

 

3

MEHMET ALİ TOPAÇ

AMASYA        

 

1

MUSTAFA TUNCER

AMASYA        

 

2

RAMİS TOPAL

AMASYA        

 

3

DEVRİM ERSOY

ANKARA        

1. Bölge

1

AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN

ANKARA        

1. Bölge

2

NECATİ YILMAZ

ANKARA        

1. Bölge

3

TEKİN BİNGÖL

ANKARA        

1. Bölge

4

AYLİN NAZLIAKA

ANKARA        

1. Bölge

5

LEVENT GÖK

ANKARA        

1. Bölge

6

ALİ HAYDAR HAKVERDİ

ANKARA        

1. Bölge

7

BÜLENT KUŞOĞLU

ANKARA        

1. Bölge

8

HİKMET TEPE

ANKARA        

1. Bölge

9

GAMZE TAŞCIER

ANKARA        

1. Bölge

10

EMRE DOĞAN

ANKARA        

1. Bölge

11

SELAHATTİN EMRE

ANKARA        

1. Bölge

12

DURDU ÖZBOLAT

ANKARA        

1. Bölge

13

SEMA AKSOY

ANKARA        

1. Bölge

14

KAZIM SÖNMEZ

ANKARA        

1. Bölge

15

FARUK ÖZDEMİR

ANKARA        

1. Bölge

16

ERDOĞAN KILIÇ

ANKARA        

1. Bölge

17

BİRSEN TEMİR

ANKARA        

1. Bölge

18

İLYAS GÜVEN EROĞLU

ANKARA        

2. Bölge

1

ŞENAL SARIHAN

ANKARA        

2. Bölge

2

MURAT EMİR

ANKARA        

2. Bölge

3

AHMET HALUK KOÇ

ANKARA        

2. Bölge

4

NİHAT YEŞİL

ANKARA        

2. Bölge

5

ALİRIZA ERBAY

ANKARA        

2. Bölge

6

CELALETTİN KOÇ

ANKARA        

2. Bölge

7

SEMRA DİNÇER

ANKARA        

2. Bölge

8

BARIŞ OZAN VURAL

ANKARA        

2. Bölge

9

ALİ YILMAZ

ANKARA        

2. Bölge

10

SERVET ÜNSAL

ANKARA        

2. Bölge

11

SELMA ERGEN

ANKARA        

2. Bölge

12

HAYDAR DOĞAN

ANKARA        

2. Bölge

13

ABİDİN ŞAHİN

ANKARA        

2. Bölge

14

UFUK ATAÇ

ANTALYA       

 

1

NİYAZİ NEFİ KARA

ANTALYA       

 

2

DENİZ BAYKAL

ANTALYA       

 

3

ÇETİN OSMAN BUDAK

ANTALYA       

 

4

MUSTAFA AKAYDIN

ANTALYA       

 

5

DEVRİM KÖK

ANTALYA       

 

6

FİGEN ÇALIKUŞU

ANTALYA       

 

7

RAFET ZEYBEK

ANTALYA       

 

8

NUSRET BAYAR

ANTALYA       

 

9

DENİZ FİLİZ

ANTALYA       

 

10

SULTAN YEGEN

ANTALYA       

 

11

SEVİNDİK GİZLİ

ANTALYA       

 

12

CAVİT ARI

ANTALYA       

 

13

GÜRKUT ACAR

ANTALYA       

 

14

İBRAHİM KESER

ARDAHAN       

 

1

ENSAR ÖĞÜT

ARDAHAN       

 

2

SEZGİN KAYA

ARTVİN        

 

1

UĞUR BAYRAKTUTAN

ARTVİN        

 

2

MUSA ULUTAŞ

AYDIN         

 

1

BÜLENT TEZCAN

AYDIN         

 

2

METİN LÜTFİ BAYDAR

AYDIN         

 

3

HÜSEYİN YILDIZ

AYDIN         

 

4

MEHMET FATİH ATAY

AYDIN         

 

5

TAYFUN TALİPOĞLU

AYDIN         

 

6

FERDA ÇAĞLAR ERKUT

AYDIN         

 

7

FULYA ÜSTÜNDAĞ

BALIKESİR     

 

1

MEHMET TÜM

BALIKESİR     

 

2

AHMET AKIN

BALIKESİR     

 

3

NAMIK HAVUTÇA

BALIKESİR     

 

4

FİKRET ŞAHİN

BALIKESİR     

 

5

ALİ KEMAL DEVECİLER

BALIKESİR     

 

6

ENSAR AYTEKİN

BALIKESİR     

 

7

İRFAN BARIŞ

BALIKESİR     

 

8

İSMAİL AYNUR

BARTIN        

 

1

MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA

BARTIN        

 

2

AYSU BANKOĞLU

BATMAN        

 

1

CELAL AYHAN

BATMAN        

 

2

AHMET DURMAZ

BATMAN        

 

3

KEMAL DEMİR

BATMAN        

 

4

MENDÜH DOĞRU

BAYBURT       

 

1

MURAT BÜLBÜL

BAYBURT       

 

2

ÖNAL AŞUT

BİLECİK       

 

1

YAŞAR TÜZÜN

BİLECİK       

 

2

ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET

BİNGÖL        

 

1

AHMET BAZANCİR

BİNGÖL        

 

2

KEMAL SATICI

BİNGÖL        

 

3

HÜSEYİN NEGÜZEL

BİTLİS        

 

1

NASİP UYĞAN

BİTLİS        

 

2

MEHMET KAÇAR

BİTLİS        

 

3

MEVLAN KARABAĞ

BOLU          

 

1

TANJU ÖZCAN

BOLU          

 

2

YUSUF RENKLİ

BOLU          

 

3

MEHMET BURAK COP

BURDUR        

 

1

MEHMET GÖKER

BURDUR        

 

2

KADİR KOÇ

BURDUR        

 

3

OKAN KURD

BURSA         

 

1

LALE KARABIYIK

BURSA         

 

2

CEYHUN İRGİL

BURSA         

 

3

ORHAN SARIBAL

BURSA         

 

4

ERKAN AYDIN

BURSA         

 

5

NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU

BURSA         

 

6

MUSTAFA ŞENYURT

BURSA         

 

7

ASÜDE ŞENOL

BURSA         

 

8

NURAY ÇOHAN

BURSA         

 

9

İSMET KARACA

BURSA         

 

10

TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN

BURSA         

 

11

DENİZ BAYKAL

BURSA         

 

12

ÖZGÜR ŞAHİN

BURSA         

 

13

NECATİ ŞAHİN

BURSA         

 

14

ŞADİ ÖZDEMİR

BURSA         

 

15

ERKAN DÖNMEZ

BURSA         

 

16

AYŞE ŞAHİN

BURSA         

 

17

İNAN KESER

BURSA         

 

18

METİN ÇELİK

ÇANAKKALE     

 

1

MUHARREM ERKEK

ÇANAKKALE     

 

2

BÜLENT ÖZ

ÇANAKKALE     

 

3

AHMET KÜÇÜK

ÇANAKKALE     

 

4

ALİ SARIBAŞ

ÇANKIRI       

 

1

MURAT BERAT ATALAY

ÇANKIRI       

 

2

İLHAN TEKİN

ÇORUM         

 

1

TUFAN KÖSE

ÇORUM         

 

2

MUHARREM BOZDOĞAN

ÇORUM         

 

3

DİNÇER SOLMAZ

ÇORUM         

 

4

SAİM TOPGÜL

DENİZLİ       

 

1

MELİKE BASMACI

DENİZLİ       

 

2

KAZIM ARSLAN

DENİZLİ       

 

3

GÜLİZAR BİÇER KARACA

DENİZLİ       

 

4

ADİL DEMİR

DENİZLİ       

 

5

AHMET DİVARCI

DENİZLİ       

 

6

HALİS ÖDEL

DENİZLİ       

 

7

ADNAN KESKİN

DİYARBAKIR    

 

1

MUHSİN KOÇYİĞİT

DİYARBAKIR    

 

2

GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU

DİYARBAKIR    

 

3

GÜLABİ ŞİMŞEK

DİYARBAKIR    

 

4

MURAT UZUN

DİYARBAKIR    

 

5

MAHMUT AZİZ ŞERAN

DİYARBAKIR    

 

6

ASLI AÇIKGÖZ

DİYARBAKIR    

 

7

MUSTAFA BOZ

DİYARBAKIR    

 

8

AYŞE YELKOVAN

DİYARBAKIR    

 

9

BURHAN ALTAY

DİYARBAKIR    

 

10

VEYSİ ERGÜN

DÜZCE         

 

1

ZAFER TEBER

DÜZCE         

 

2

ALİ FUAT ŞAŞOĞLU

DÜZCE         

 

3

ÖMER TAŞLI

EDİRNE        

 

1

OKAN GAYTANCIOĞLU

EDİRNE        

 

2

ERDİN BİRCAN

EDİRNE        

 

3

GÜRKAN GÜNESER

ELAZIĞ        

 

1

FEYZİ SEPTİOĞLU

ELAZIĞ        

 

2

YAŞAR KARABULUT

ELAZIĞ        

 

3

MUSTAFA YAVUZ

ELAZIĞ        

 

4

FADİME YILMAZ

ERZİNCAN      

 

1

ERDOĞAN ÖZYALÇIN

ERZİNCAN      

 

2

YALÇIN TANRIVERDİ

ERZURUM       

 

1

GONCA AYTAŞ

ERZURUM       

 

2

İSMAİL İME

ERZURUM       

 

3

ORHAN BOZKURT

ERZURUM       

 

4

DİLEK SOMUN

ERZURUM       

 

5

ŞABAN OTURGAN

ERZURUM       

 

6

EDİP CENGİZ

ESKİŞEHİR     

 

1

GAYE USLUER

ESKİŞEHİR     

 

2

UTKU ÇAKIRÖZER

ESKİŞEHİR     

 

3

CEMAL OKAN YÜKSEL

ESKİŞEHİR     

 

4

ERMAN GÖLET

ESKİŞEHİR     

 

5

METİN TOMSUK

ESKİŞEHİR     

 

6

ERDAL ÇAKICIER

GAZİANTEP     

 

1

MEHMET ŞEKER

GAZİANTEP     

 

2

MEHMET GÖKDAĞ

GAZİANTEP     

 

3

ALİ PERİ

GAZİANTEP     

 

4

ALİ SAYIN

GAZİANTEP     

 

5

ERDAL GEÇİT

GAZİANTEP     

 

6

SELİM KARAHAN

GAZİANTEP     

 

7

MİRAY ÇANKAYA BULUT

GAZİANTEP     

 

8

MUSTAFA ASLAN

GAZİANTEP     

 

9

MAHMUT KOZBAŞ

GAZİANTEP     

 

10

ADİLE MERVE ALTINBAŞ

GAZİANTEP     

 

11

SEMRA HARMAN

GAZİANTEP     

 

12

AHMET ŞAHİN SEYRAN

GİRESUN       

 

1

BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU

GİRESUN       

 

2

SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU

GİRESUN       

 

3

İBRAHİM AKGÜN

GİRESUN       

 

4

BASRİ GÜRSOY

GÜMÜŞHANE     

 

1

MUSTAFA GÜLTEKİN

GÜMÜŞHANE     

 

2

EDA ÇUBUKÇU

HAKKARİ       

 

1

YAKUP SAMİOĞLU

HAKKARİ       

 

2

GİYASETTİN KOÇ

HAKKARİ       

 

3

KEREM KORKMAZ

HATAY         

 

1

HİLMİ YARAYICI

HATAY         

 

2

MEVLÜT DUDU

HATAY         

 

3

SERKAN TOPAL

HATAY         

 

4

BİROL ERTEM

HATAY         

 

5

MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU

HATAY         

 

6

SUZAN ALHASOĞLU

HATAY         

 

7

SONAY AYKUT

HATAY         

 

8

MEHMET GÖZEL

HATAY         

 

9

BİLGEN DUMAN

HATAY         

 

10

DÖNDÜ DİLAN BEDİR

IĞDIR         

 

1

ADİL AŞIRIM

ISPARTA       

 

1

İRFAN BAKIR

ISPARTA       

 

2

İSA ÖNDER DİNÇTÜRK

ISPARTA       

 

3

MUSTAFA CEYHAN

ISPARTA       

 

4

İZZET BEYDOĞAN

İSTANBUL      

1. Bölge

1

ŞAFAK PAVEY

İSTANBUL      

1. Bölge

2

GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ

İSTANBUL      

1. Bölge

3

GÜRSEL TEKİN

İSTANBUL      

1. Bölge

4

BARIŞ YARKADAŞ

İSTANBUL      

1. Bölge

5

MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ

İSTANBUL      

1. Bölge

6

MAHMUT TANAL

İSTANBUL      

1. Bölge

7

İLHAN KESİCİ

İSTANBUL      

1. Bölge

8

OĞUZ KAAN SALICI

İSTANBUL      

1. Bölge

9

İHSAN ÖZKES

İSTANBUL      

1. Bölge

10

ONURSAL ADIGÜZEL

İSTANBUL      

1. Bölge

11

ALİ ÖZCAN

İSTANBUL      

1. Bölge

12

METİN AĞIRMAN

İSTANBUL      

1. Bölge

13

KADİR GÖKMEN ÖĞÜT

İSTANBUL      

1. Bölge

14

CEM HAYDAR BEKTAŞ

İSTANBUL      

1. Bölge

15

BİRSEN TURSUN DEMİREL

İSTANBUL      

1. Bölge

16

İRFAN KARACAN

İSTANBUL      

1. Bölge

17

BERHAN ŞİMŞEK

İSTANBUL      

1. Bölge

18

DERYA ŞENTÜRK

İSTANBUL      

1. Bölge

19

MUSTAFA CAN ATAKLI

İSTANBUL      

1. Bölge

20

NECDET SARAÇ

İSTANBUL      

1. Bölge

21

HASAN UZUNYAYLA

İSTANBUL      

1. Bölge

22

OSMAN TANEY KORUTÜRK

İSTANBUL      

1. Bölge

23

İLKAY ORHAN

İSTANBUL      

1. Bölge

24

ERKAN BAŞBOĞA

İSTANBUL      

1. Bölge

25

İRFAN HÜSEYİN YILDIZ

İSTANBUL      

1. Bölge

26

NURETTİN SARIBAL

İSTANBUL      

1. Bölge

27

HÜSNİYE KAYA

İSTANBUL      

1. Bölge

28

ÖZGEN NAMA

İSTANBUL      

1. Bölge

29

SÜLEYMAN GÜZEL

İSTANBUL      

1. Bölge

30

YAŞAR HASAN YALÇINKAYA

İSTANBUL      

1. Bölge

31

DOĞAN ÇAKMAK

İSTANBUL      

2. Bölge

1

SELİNA DOĞAN

İSTANBUL      

2. Bölge

2

AYKUT ERDOĞDU

İSTANBUL      

2. Bölge

3

MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU

İSTANBUL      

2. Bölge

4

DURSUN ÇİÇEK

İSTANBUL      

2. Bölge

5

SÜLEYMAN SENCER AYATA

İSTANBUL      

2. Bölge

6

GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN

İSTANBUL      

2. Bölge

7

KADRİ ENİS BERBEROĞLU

İSTANBUL      

2. Bölge

8

DİDEM ENGİN

İSTANBUL      

2. Bölge

9

MUSTAFA SARIGÜL

İSTANBUL      

2. Bölge

10

YÜKSEL MANSUR KILINÇ

İSTANBUL      

2. Bölge

11

CENGİZ ALP

İSTANBUL      

2. Bölge

12

ÇETİN SOYSAL

İSTANBUL      

2. Bölge

13

MELDA ONUR

İSTANBUL      

2. Bölge

14

HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU

İSTANBUL      

2. Bölge

15

GÜL YÜKSEL

İSTANBUL      

2. Bölge

16

ZEYNEL ÖZTÜRK

İSTANBUL      

2. Bölge

17

İNAN GÜNEY

İSTANBUL      

2. Bölge

18

DURSUN BULUT

İSTANBUL      

2. Bölge

19

ÖZGÜR KOÇAK

İSTANBUL      

2. Bölge

20

MEHMET ERCAN KARAKAŞ

İSTANBUL      

2. Bölge

21

GÜVEN KARATAŞ

İSTANBUL      

2. Bölge

22

SEYFULLAH BEYSÜLEN

İSTANBUL      

2. Bölge

23

MUSTAFA OZAN ŞER

İSTANBUL      

2. Bölge

24

TEVFİK CEM TÜZÜN

İSTANBUL      

2. Bölge

25

MEHMET SEVİGEN

İSTANBUL      

2. Bölge

26

HÜLYA GÜNTAŞ

İSTANBUL      

3. Bölge

1

BİHLUN TAMAYLIGİL

İSTANBUL      

3. Bölge

2

İLHAN CİHANER

İSTANBUL      

3. Bölge

3

ENGİN ALTAY

İSTANBUL      

3. Bölge

4

ALİ ŞEKER

İSTANBUL      

3. Bölge

5

ERDOĞAN TOPRAK

İSTANBUL      

3. Bölge

6

EREN ERDEM

İSTANBUL      

3. Bölge

7

MURAT ÖZÇELİK

İSTANBUL      

3. Bölge

8

ZEYNEL EMRE

İSTANBUL      

3. Bölge

9

MEHMET BEKAROĞLU

İSTANBUL      

3. Bölge

10

SİBEL ÖZDEMİR

İSTANBUL      

3. Bölge

11

EMİNE GÜLİZAR EMECAN

İSTANBUL      

3. Bölge

12

EFKAN BOLAÇ

İSTANBUL      

3. Bölge

13

ÖZGÜR KARABAT

İSTANBUL      

3. Bölge

14

SÜLEYMAN ÇELEBİ

İSTANBUL      

3. Bölge

15

HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN

İSTANBUL      

3. Bölge

16

ERHAN BOZAN

İSTANBUL      

3. Bölge

17

TÜLAY ATEŞ

İSTANBUL      

3. Bölge

18

MEHTAP ALBAYRAK

İSTANBUL      

3. Bölge

19

RIZA AKPOLAT

İSTANBUL      

3. Bölge

20

HÜSEYİN AYDOĞDU

İSTANBUL      

3. Bölge

21

KEMAL ÇEBİ

İSTANBUL      

3. Bölge

22

NURCAN ŞANLI

İSTANBUL      

3. Bölge

23

ŞAHANIM METER

İSTANBUL      

3. Bölge

24

TAŞKAN UYSAL

İSTANBUL      

3. Bölge

25

İBRAHİM YENER

İSTANBUL      

3. Bölge

26

YEGÂNE GÜLEY

İSTANBUL      

3. Bölge

27

HÜSEYİN AKSU

İSTANBUL      

3. Bölge

28

KEMAL DENİZ BOZKURT

İSTANBUL      

3. Bölge

29

SELAMİ DEĞİRMENCİ

İSTANBUL      

3. Bölge

30

SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR

İSTANBUL      

3. Bölge

31

ALİ ULVİ GÖKBULAK

İZMİR         

1. Bölge

1

SELİN SAYEK BÖKE

İZMİR         

1. Bölge

2

MUSA ÇAM

İZMİR         

1. Bölge

3

AHMET TUNCAY ÖZKAN

İZMİR         

1. Bölge

4

TACETTİN BAYIR

İZMİR         

1. Bölge

5

ÖZCAN PURÇU

İZMİR         

1. Bölge

6

ALİ YİĞİT

İZMİR         

1. Bölge

7

MURAT BAKAN

İZMİR         

1. Bölge

8

MUHSİN KURT

İZMİR         

1. Bölge

9

ALİ HIDIR ULUDAĞ

İZMİR         

1. Bölge

10

EDNAN ARSLAN

İZMİR         

1. Bölge

11

SABRİ ERGÜL

İZMİR         

1. Bölge

12

SEVDA ERDAN KILIÇ

İZMİR         

1. Bölge

13

TURGAY BOZOĞLU

İZMİR         

2. Bölge

1

ZEYNEP ALTIOK

İZMİR         

2. Bölge

2

KEMAL KILIÇDAROĞLU

İZMİR         

2. Bölge

3

ZEKERİYA TEMİZEL

İZMİR         

2. Bölge

4

MUSTAFA ALİ BALBAY

İZMİR         

2. Bölge

5

AYTUN ÇIRAY

İZMİR         

2. Bölge

6

ATİLA SERTEL

İZMİR         

2. Bölge

7

KAMİL OKYAY SINDIR

İZMİR         

2. Bölge

8

ALİ ENGİN

İZMİR         

2. Bölge

9

HÜSEYİN SEZER

İZMİR         

2. Bölge

10

ÜLKÜMEN RODOPLU

İZMİR         

2. Bölge

11

ALİ KEMAL ELİTAŞ

İZMİR         

2. Bölge

12

TAHA OKAN

İZMİR         

2. Bölge

13

NURGÜL UÇAR AKTUĞ

KAHRAMANMARAŞ 

 

1

KAMİL DALKARA

KAHRAMANMARAŞ 

 

2

AYŞE NİLDEN BAYAZIT POSTALCI

KAHRAMANMARAŞ 

 

3

EYLEM ÇAĞRAŞ

KAHRAMANMARAŞ 

 

4

HİLMİ EMRE KAZANCI

KAHRAMANMARAŞ 

 

5

KİBAR ÖZDEMİR

KAHRAMANMARAŞ 

 

6

SELİM SÜMEN

KAHRAMANMARAŞ 

 

7

FATİH VİCDAN

KAHRAMANMARAŞ 

 

8

DURAN ÖZDAL

KARABÜK       

 

1

CEVDET AKAY

KARABÜK       

 

2

MUSTAFA AKAY

KARAMAN       

 

1

MUSTAFA CEM KAĞNICI

KARAMAN       

 

2

UYGAR TALAY

KARS          

 

1

ZEKİ NACİTARHAN

KARS          

 

2

ERKAN KARAGÖZ

KARS          

 

3

AYSEL SADAK İLTAŞ

KASTAMONU     

 

1

AHMET CANER YENİDÜNYA

KASTAMONU     

 

2

HASAN ŞEN

KASTAMONU     

 

3

YILMAZ KARAKOÇ

KAYSERİ       

 

1

ÇETİN ARIK

KAYSERİ       

 

2

ALİ PAŞA TAN

KAYSERİ       

 

3

AŞKIN GENÇ

KAYSERİ       

 

4

FEYZULLAH KESKİN

KAYSERİ       

 

5

TÜLİN TEMEL

KAYSERİ       

 

6

MUSTAFA ASLAN

KAYSERİ       

 

7

AYHAN GÜLSOY

KAYSERİ       

 

8

MUSTAFA UTKU SARI

KAYSERİ       

 

9

NAHİDE SEVGİ YALÇIN

KIRIKKALE     

 

1

MURAT ÇAKIRCA

KIRIKKALE     

 

2

ZİYA KAVLAK

KIRIKKALE     

 

3

HACI ARAP KARADURMUŞ

KIRKLARELİ    

 

1

TÜRABİ KAYAN

KIRKLARELİ    

 

2

VECDİ GÜNDOĞDU

KIRKLARELİ    

 

3

MEHMET TUNA SOYKAN

KIRŞEHİR      

 

1

YILMAZ ZENGİN

KIRŞEHİR      

 

2

RİFAT ERTEM

KİLİS         

 

1

MEHMET AKİF PERKER

KİLİS         

 

2

ÖKKAŞ ASLANTAŞ

KOCAELİ       

 

1

FATMA KAPLAN HÜRRİYET

KOCAELİ       

 

2

HAYDAR AKAR

KOCAELİ       

 

3

TAHSİN TARHAN

KOCAELİ       

 

4

TURAN DUMLU

KOCAELİ       

 

5

CUMA KARAVAR

KOCAELİ       

 

6

MEHMET TAMER SOLAKOĞLU

KOCAELİ       

 

7

AYHAN MUTLU

KOCAELİ       

 

8

RASİM MERİÇ

KOCAELİ       

 

9

ASUDE FIRAT ÖZKAN

KOCAELİ       

 

10

KEMAL NİŞANCI

KOCAELİ       

 

11

SABRİYE ŞAHİN

KONYA         

 

1

MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT

KONYA         

 

2

GÜLSÜM FİLORİNALI

KONYA         

 

3

MEHMET TURGAY BİLGE

KONYA         

 

4

ALİ CEMAL CÖMERT

KONYA         

 

5

MEHMET ALİ ÜNAL

KONYA         

 

6

ALİ SAYAR

KONYA         

 

7

DENİZ İNDİBİ ÇELİK

KONYA         

 

8

HÜSEYİN YAĞCI

KONYA         

 

9

SAİM SEZEN

KONYA         

 

10

ALİ TEKİŞ

KONYA         

 

11

MUSA GÖKÇE

KONYA         

 

12

EMİNE BALIK

KONYA         

 

13

MEHMET GAYRETLİ

KONYA         

 

14

MEHMET TOPBAŞ

KÜTAHYA       

 

1

ALİ FAZIL KASAP

KÜTAHYA       

 

2

MEHMET AYDIN UZUN

KÜTAHYA       

 

3

FİSUN YILDIZ

KÜTAHYA       

 

4

İBRAHİM SOLMAZ

MALATYA       

 

1

VELİ AĞBABA

MALATYA       

 

2

HULİSİ PORGALI

MALATYA       

 

3

BERNA KARADAŞ

MALATYA       

 

4

MEMBA KUŞCU

MALATYA       

 

5

YUSUF SÜRÜCÜ

MALATYA       

 

6

ETEM KÖRÜKMEZ

MANİSA        

 

1

ÖZGÜR ÖZEL

MANİSA        

 

2

MAZLUM NURLU

MANİSA        

 

3

TUR YILDIZ BİÇER

MANİSA        

 

4

MUSTAFA BAŞGÜLŞEN

MANİSA        

 

5

SABRİ TEMEL

MANİSA        

 

6

SAKİNE ÖZ

MANİSA        

 

7

ABDULLAH SAKA

MANİSA        

 

8

HASAN ÖREN

MANİSA        

 

9

SANİYE AĞGÜL

MARDİN        

 

1

MEHMET ÇİFTSÜREN

MARDİN        

 

2

MUHAMMED OLĞAÇ

MARDİN        

 

3

ÖZLEM KARAMAN

MARDİN        

 

4

MEHMET FIRAT İNAL

MARDİN        

 

5

HAMZE EFE

MARDİN        

 

6

AYDIN PAKSAK

MERSİN        

 

1

HÜSEYİN ÇAMAK

MERSİN        

 

2

DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR

MERSİN        

 

3

AYTUĞ ATICI

MERSİN        

 

4

MUSTAFA BAYSAN

MERSİN        

 

5

SERDAL KUYUCUOĞLU

MERSİN        

 

6

SİBEL GAZİ TABEL

MERSİN        

 

7

EBRU ÇALIŞKAN

MERSİN        

 

8

SEYİT ÖZANANAR

MERSİN        

 

9

ALİ KOÇ

MERSİN        

 

10

NEVİN ZAİMOĞLU

MERSİN        

 

11

CELAL ÇELİK

MUĞLA         

 

1

AKIN ÜSTÜNDAĞ

MUĞLA         

 

2

ÖMER SÜHA ALDAN

MUĞLA         

 

3

NURETTİN DEMİR

MUĞLA         

 

4

BURAK ERBAY

MUĞLA         

 

5

EMRAH DOĞU

MUĞLA         

 

6

SÜLEYMAN GİRGİN

MUŞ           

 

1

ŞEMSETTİN ONULER

MUŞ           

 

2

FEVZİ GÜMÜŞ

MUŞ           

 

3

YILDIRIM PAÇAL

NEVŞEHİR      

 

1

HİLMİ BÜLENT TEKİNER

NEVŞEHİR      

 

2

CUMA YORGANCI

NEVŞEHİR      

 

3

OSMAN FAHRİ ERTİK

NİĞDE         

 

1

DOĞAN ŞAFAK

NİĞDE         

 

2

SEVGİ ÖZBEK

NİĞDE         

 

3

RAMAZAN ERTAN

ORDU          

 

1

SEYİT TORUN

ORDU          

 

2

MUSTAFA ADIGÜZEL

ORDU          

 

3

İDRİS YILDIZ

ORDU          

 

4

İSA YAZICI

ORDU          

 

5

OSMAN GÜNGÖR

OSMANİYE      

 

1

NİHAT ÇERÇİ

OSMANİYE      

 

2

MURAT KOLUÇOLAK

OSMANİYE      

 

3

SERPİL DÜZGÜN

OSMANİYE      

 

4

HATİCE ERDUR

RİZE          

 

1

KENAN BIYIK

RİZE          

 

2

TAHSİN OCAKLI

RİZE          

 

3

CANDAN EYÜBOĞLU

SAKARYA       

 

1

ENGİN ÖZKOÇ

SAKARYA       

 

2

HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN

SAKARYA       

 

3

ERDOĞAN ISIR

SAKARYA       

 

4

AYHAN BAL

SAKARYA       

 

5

ELİF ASİYE BAŞER

SAKARYA       

 

6

AYŞE KILIÇ

SAKARYA       

 

7

ENİS CEYLAN

SAMSUN        

 

1

KEMAL ZEYBEK

SAMSUN        

 

2

HAYATİ TEKİN

SAMSUN        

 

3

NESLİHAN HANCIOĞLU

SAMSUN        

 

4

MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN

SAMSUN        

 

5

ŞABAN SEVİNÇ

SAMSUN        

 

6

FATMA NECİLE ÇOKAY

SAMSUN        

 

7

ATIF TOMRUKÇU

SAMSUN        

 

8

ŞEVKİ YILMAZ

SAMSUN        

 

9

MEHMET ATALAY

SİİRT         

 

1

FIRAT SOYSAL

SİİRT         

 

2

CİNDİ EREN

SİİRT         

 

3

KAMİLE BALCI

SİNOP         

 

1

BARIŞ KARADENİZ

SİNOP         

 

2

MUSTAFA ACUN

SİVAS         

 

1

ALİ AKYILDIZ

SİVAS         

 

2

HAYDAR GÖLBAŞI

SİVAS         

 

3

ULAŞ KARASU

SİVAS         

 

4

BAKİ ÇOBAN

SİVAS         

 

5

İSMAİL ŞAHİN

ŞANLIURFA     

 

1

ALİ MURAT BUCAK

ŞANLIURFA     

 

2

HASAN OĞUL

ŞANLIURFA     

 

3

RESUL BEBE

ŞANLIURFA     

 

4

SEDAT SAĞIR

ŞANLIURFA     

 

5

İSMAİL BAHÇACI

ŞANLIURFA     

 

6

MAHMUT HAN ŞAHİN

ŞANLIURFA     

 

7

AKİLE YEKTAŞ

ŞANLIURFA     

 

8

MUZAFFER YİĞİTBAŞI

ŞANLIURFA     

 

9

KEMAL EŞSİZ

ŞANLIURFA     

 

10

AHMET HELVACI

ŞANLIURFA     

 

11

LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK

ŞANLIURFA     

 

12

CANER ÇAMLIBEL

ŞIRNAK        

 

1

ABDULLAH GÜKÇE

ŞIRNAK        

 

2

AGİT AYKUT

ŞIRNAK        

 

3

HAVA ADİYAMAN

ŞIRNAK        

 

4

ŞAHİN ZİREK

TEKİRDAĞ      

 

1

FAİK ÖZTRAK

TEKİRDAĞ      

 

2

CANDAN YÜCEER

TEKİRDAĞ      

 

3

EMRE KÖPRÜLÜ

TEKİRDAĞ      

 

4

İLHAMİ ÖZCAN AYGUN

TEKİRDAĞ      

 

5

ARZU MANDALI SUCU

TEKİRDAĞ      

 

6

ŞERAFETDİN TERZİ

TOKAT         

 

1

ORHAN DÜZGÜN

TOKAT         

 

2

GÜLPERİ COŞAR

TOKAT         

 

3

MİNE BAŞ

TOKAT         

 

4

SİNAN YAVUZ YAVAŞ

TOKAT         

 

5

TAHİR YILDIRIM

TRABZON       

 

1

HALUK PEKŞEN

TRABZON       

 

2

ALİ TÜREN ÖZTÜRK

TRABZON       

 

3

AHMET KAYA

TRABZON       

 

4

MURAT ÖZÇİLİNGİR

TRABZON       

 

5

YAVUZ KARAN

TRABZON       

 

6

MUSTAFA AYDIN

TUNCELİ       

 

1

SANİYE BARUT

TUNCELİ       

 

2

GÜRSEL EROL

UŞAK          

 

1

ÖZKAN YALIM

UŞAK          

 

2

İSMET AKIN

UŞAK          

 

3

MUSTAFA AYDIN

VAN           

 

1

NADİR KARTAL

VAN           

 

2

ERKAN NÜKTE

VAN           

 

3

GÜRGİN ASLAN

VAN           

 

4

HATİCE GÜLENOĞLU

VAN           

 

5

GÜLCAN İNCE

VAN           

 

6

HAYRULLAH IRTAK

VAN           

 

7

ABUBEKİR YEŞİLOVA

VAN           

 

8

MUHTAR ERDOĞAN

YALOVA        

 

1

MUHARREM İNCE

YALOVA        

 

2

MURAT OCAK

YOZGAT        

 

1

HASAN ASLAN NURDOĞDU

YOZGAT        

 

2

ZEYNEP KILINÇARSLAN

YOZGAT        

 

3

GÜLHANIM CEYLAN

YOZGAT        

 

4

HATİCE AÇIKGÖZ

ZONGULDAK     

 

1

ŞERAFETTİN TURPCU

ZONGULDAK     

 

2

ÜNAL DEMİRTAŞ

ZONGULDAK     

 

3

DENİZ YAVUZYILMAZ

ZONGULDAK     

 

4

HARUN AKIN

ZONGULDAK     

 

5

ALİ İHSAN KÖKTÜRK

 
Etiketler : , , ,

HABERE YORUM KAT