Çelebi Bozan Kardeşimiz Diyarbakır'da

17.06.2010 21:22
Çelebi Bozan Kardeşimiz Diyarbakırda
Mavi Marmara gemisine Siyonist İsrail'in saldırısı sonucu ağır yaralanan Çelebi Bozan kardeşimiz tedavi gördüğü Ankara’daki hastaneden taburcu edildi.

Gazze'ye insani yardım götüren gemilere Siyonistlerin düzenlediği saldırıda yaralanan ve Türkiye'ye getirilerek tedavi altına alınan kardeşlerimizden Çelebi Bozan da tedavi gördüğü Ankara'daki Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden taburcu edildi.

Dün akşam uçakla gelen Çelebi kardeşimizi Diyarbakır Havaalanında aralarında Diyarbakır'a daha önce gelen şahitlerden Mehmet Ali Zeybek, Fikri Karavil ve Hüseyin İhsan Yenice'nin de bulunduğu kalabalık bir topluluk tekbirler ve sloganlarla karşıladı.

Durumunun iyi olduğu ve ayakta da durabildiği gözlenen Çelebi Bozan'ın coşku ve duygu yoğunluklu karşılama sırasında duygulandığı görüldü.

Diyarbakır Havaalanından,  "Çelebi'ye Selam Direnişe Devam! Gazze İsrail'e Mezar Olacak! Kahrolsun İsrail! Gazze Diyarbakır Omuz Omuza! Jı Bo Aksa Can éme Feda! Şehid Namırın! Yaşasın Küresel İntifada! Hamas'a Selam Direnişe Devam!" şeklinde sloganlarla karşılanan Çelebi kardeşimiz, Dicle Bulvarı civarındaki evine götürüldü.

Evinde de ziyaretçi akınına uğrayan Çelebi kardeşimiz, Siyonist vahşetin kendilerini yıldıramayacağını ve Kudüs ve bütün Ortadoğu'nun işgalcilerden temizlenip, özgürlüklerine kavuşana kadar mücadelelerinin devam edeceğini kaydetti.

Islah-Haber

 

 

 

 • Yorumlar 22
  Diğer Haberler
  PANO
  KARİKATÜR
  Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim