1. HABERLER

  2. HABER

  3. "Bu Meydanlardan Beni Alamazsınız"
"Bu Meydanlardan Beni Alamazsınız"

"Bu Meydanlardan Beni Alamazsınız"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Nereye giderseniz gidin bu meydanlardan beni alamazsınız. Cumhurbaşkanının halkıyla beraber olmak onun en önemli görevidir" dedi.

A+A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırıkkale Cumhuriyet Meydanı'ndaki toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, "Nereye giderseniz gidin bu meydanlardan beni alamazsınız, susturamazsınız. Anayasa, cumhurbaşkanının çalışmasını belirlemiş ve bu konuda halkıyla beraber olmak onun en önemli görevidir. Hiç endişeniz olmasın, biz dik duracağız, dikleşmeyeceğiz ama eğilmek asla. Biz sadece Allah'ın huzurunda eğiliriz. Başka bir yerde asla" dedi.

"Bölücü örgüt ve Paralel örgüt bir olmuşlar, önlerine muhalefet partilerini katmışlar gidiyorlar" diyen Erdoğan, şöyle konuştu:

"Nereye, Eski Türkiye'yi ihya etmeye. Hani şu 70'lerin, 90'ların Türkiyesi var ya, hani şu kardeşin kardeşe düşman edildiği Türkiye var ya. Bunlar milleti parçaladılar. Bunlar bu milletin evlatlarını birbirine düşürdüler. Şu yoksulluğun, geri kalmışlığın, yokluğun Türkiyesi var ya ona gitmek istiyorlar."

AA

HABERE YORUM KAT