Bu Fedakarlık Göz Yaşartır!

08.11.2015 17:26
Bu Fedakarlık Göz Yaşartır!
CHP'li Umut Oran'dan "aç tavuk kendini darı ambarında görür" deyimini hatırlatan açıklamalar! Beyefendinin 2019 yılında yapılacak cumhurbaşkanlığı için adayı Kemal Kılıçdaroğlu imiş!

HAKSÖZ HABER

Seçimde bir kere daha yenilgiye uğrayan CHP’de her yenilgi sonrasında olduğu gibi yine kurultay ve genel başkanlık rekabeti gündemde. Kılıçdaroğlu’nun koltuğuna aday olduğunu ilan eden Umut Oran CNNTurk’e yaptığı açıklamada çok cömert ve de fedakarca sözler sarfetmiş. Koltuğuna göz koyduğu Kemal Kılıçdaroğlu’nun 2019’da yapılacak cumhurbaşkanlığı seçiminde kendisinin cumhurbaşkanı adayı olduğunu beyan etmiş. Beyefendi ne kadar cömert değil mi? Sözlerinden kendisinin CHP genel başkanlığı koltuğuna razı olduğunu, koltuğuna talip olduğu şahıs ise çok yukarılarda görmek istediğini söylüyor.

Resmen herkesi aptal yerine koyan sözler bunlar. Seçim yenilgisini tartışmak yerine koltuk paylaşımına geçilmiş de haberimiz yokmuş! Sen Çocuklara lolipop mu dağıtıyorsun? CHP’nin seçim yenilgisinden sorumlu tuttuğun, başarısız bulduğun kişiyi Cumhurbaşkanlığı makamına layık gördüğüne göre, sen de artık başbakanlıkla yetinirsin değil mi?

 • Yorumlar 1
  Diğer Haberler
  PANO
  KARİKATÜR
  Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim