1. HABERLER

  2. HABER

  3. Boyner Holding Halkı Sokağa Davet Ediyor
Boyner Holding Halkı Sokağa Davet Ediyor

Boyner Holding Halkı Sokağa Davet Ediyor

Daha önce Taksim'de 'çapulcuyum' dövizi taşıyan boyner internet sitesinde 'ÇIK' başlıklı mesaj veriyor.

A+A-

Haksöz-Haber

Anti-kapitlist olduklarını iddia edenlerin fikir babalarının kapitalist şirketler, firmalar olduğu bir dönemden geçiyoruz! AVM sahiplerinin, AVM’leri markaları ile dolduran holdinglerin “AVM karşıtı” masum “ağaç eylemlerini” finanse ettikleri, kışkırttıkları bir sürece tanıklık ediyoruz! 28 Şubat’ın şahini Nur Serter, Kemal Alemdaroğlu ve benzerleri ile mazlumları koruyacağını söyleyen derneklerin, kişilerin, ağabeylerin ablaların aynı eylem mekanını, aynı sözü / kelamı paylaştıkları, savundukları zamanda yaşıyoruz!

Yaklaşık 100 yıldır halkın emeğini, alınterini sömüren kapitalist holdinglerin “çapulcuyum” pankartı ile arzı endam ettikleri bu dönemde ak ile kara, doğru ile yanlışta birbirinden gece ile gündüz gibi ayrılıyor! Yalanlarla örülen fitne duvarı gerçekliğin güneşi karşısında buz gibi eriyor!

İşte gezi parkı eylemcilerini başından beri destekleyen Boyner Holding, kendi internet sayfasında Gezi Parkı’na müdahaleden sonra kışkırtıcılığa devam ediyor! Holding halkı sokağa davet ediyor!

ÇIK spotuyla yapılan çağrıda şöyle deniyor;

“Haklarını elinden alanlara karşı çık! Bedenin senin, ona sahip çık! Engellere aldırma kariyer basamaklarını çık! Sana konan sınırların dışına çık! Meclise çık, meydanlara çık, kurban olmaya karşı çık! Hakkında kararlar alınırken sözünü söyle, ortaya çık! Birilerinin namusu olmaya karşı çık! Sokağa çık!...”

Not: Boyner Holding medyaya yansıyan haberlerin ardından ilanın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırlamış olunan eski bir grafik olduğunu ifade etti. Sitemizin tarafından yayınlanan haberin ardından saat 16.00 civarında görsel Boyner Holding'in sitesinden kaldırıldı.

boyner-(2).jpg

cem-boyner.jpg

HABERE YORUM KAT

5 Yorum