1. HABERLER

  2. HABER

  3. Boydak: Devletin Tehdit Gördüğü Hiçbir Yapıyı Desteklemeyiz
Boydak: Devletin Tehdit Gördüğü Hiçbir Yapıyı Desteklemeyiz

Boydak: Devletin Tehdit Gördüğü Hiçbir Yapıyı Desteklemeyiz

Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Boydak, devletin tehdit gördüğü hiçbir yapının yanında yer almalarının mümkün olmadığını bildirdi.

A+A-

Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Boydak, devletin tehdit gördüğü hiçbir yapının yanında yer almalarının mümkün olmadığını bildirdi.

Boydak, yaptığı yazılı açıklamada, hiçbir ayrım yapmadan, tüm toplumu kucaklama temel ilkeleri olmasına rağmen zaman zaman bazı yapılarla gruplarının isminin birlikte anıldığına dikkati çekti. Boydak, şöyle devam etti:

"Şunu net olarak ifade etmek isterim ki devletimizin tehdit gördüğü hiçbir yapının yanında yer almamız mümkün değildir. Geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de devam edecek olan grubumuzun bu kurumsal ilkesine saygı gösterilmesini beklemekteyiz. Bu doğrultuda, yanlış anlamalara sebebiyet verecek çeşitli sivil toplum kuruluşlarındaki üyelikler sonlandırılarak bu kurumlarla olan ilişkiler kesilmiştir. Grup olarak aynı hassasiyetimiz bundan böyle de devam edecek olup, tüm çalışanlarımızın, yöneticilerimizin, bayilerimizin ve paydaşlarımızın temel odaklanma alanı ülkemize değer yaratmak ve işlerimize dönük başarıya odaklanmak olacaktır. Bununla birlikte şu hususu da özellikle belirtmek isterim ki bugüne kadarki  başarılarımızda devletimizin ve hükümetlerimizin desteğini her zaman yanımızda hissettik."

Bundan sonraki süreçte Holding İcra Kurulu Başkanlığı ve Grup Sözcülüğü görevlerinin de kendisine tevdi edildiğini bildiren Boydak, ülkenin gelecek vizyonuna katkı sağlama adına tüm paydaşlarıyla var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

AA

HABERE YORUM KAT