1. HABERLER

  2. HABER

  3. Bir Kaset Skandalı Daha Ortaya Çıktı
Bir Kaset Skandalı Daha Ortaya Çıktı

Bir Kaset Skandalı Daha Ortaya Çıktı

Skandalın merkezinde bu sefer BDP’li bir belediye başkanı var. İddiaya göre Ağrı Diyadin BDP'li Belediye Başkanı Celal Tanriverdi, 12 yaşındaki kız çocuğunu taciz ediyor.

08 Haziran 2011 Çarşamba 12:04A+A-

Kaset skandallarına bir yenisi daha eklendi. Ama bu diğerlerinden çok daha farklı. Skandalın başrolünde BDP'li bir belediye başkanı var. Ağrı Diyadin Belediye Başkanı Celal Tanrıverdi. İddialara göre ahlaksız ve iğrenç olay Ağrı Emniyeti'ne gelen bir ihbarla ortaya çıktı.

İhbar, hem çocuk istismarı açısından suç duyurusu niteliğinde hem de Ağrı Diyadin Belediye Başkanı Celal Tanrıverdi'ye ait olduğu ileri sürülen yüz kızartıcı görüntüler içeriyordu. Görüntüler Youtube'da yayınlandı.

Videoyu sansürleyerek yayınlayan Aktifhaber'de ismini vermekten çekinen Ağrılı bir babanın ihbar mektubuna yer verilmiş.

İşte o ihbar:

"Çok sayın başsavcım

Ben ağrının Diyadin ilçesinde yaşayan çok çocuklu bir ailenin aile reyisiyim. Çocuklarımdan birisi de 12 yaşındaki kız evladımdır. Bu kızım ortaokul öğrencisidir. Geçen sosyal öğretmeni yaşadığı yerle ilgili ödev vermiş. Çocukta bu ödevi hazırlamak için internete girmiş bazı kişilere meil filan atmış.

Bu meil attıklarından biriside buranın belediye başkanı olacak celal tanrıverdi dürzüsüdür. Kzızım yazdığı meilde demişki, başkan amca belediye hizmetleri hakkında bize bilgi gönderirmisin. Daha sonra celal dürzüsü çocuğuma meil yollamış ve msnde görüşmek için adresesini vermiş. Çocukta bilgisayarda bu adreseye bağlanmış.
Bu şerefsiz bilgisayarda çocuğuma orasını burasını göstermiş. Birde evine filan çağırmış. Çocuk çok korkmuş abisine demiş. Abisi olacak salak da ona kaç defa dedim oğlum internet almayalım diye. Abiside bunu duyunca celal tanrıverdinin görüntüsünü bilgisayara kaydetmiş. Gelip bana haber verdiler. Önce çocukları dövdüm. Ne yapayım şaşırdım.

Sayın savcım. Bu adamlar örgütçüdür biz bunlarla baş edemeyiz. Çoluğa çocuğa zarar verirler. Ama siz devletsiniz siz büyüksünüz. Bu şerefsizlerin hakkından gelirsiniz. Ben şahsen gelsem şikayetçi olsam aileme zarar verirler nereye gideyim. Bu adamın görüntüsünü de ben size yolluyorum. 4 sabinin babası olarak bu namussuz ırz düşmanlarından şikayetçiyim.

Önce Allaha sonra sizlere güveniyoruz. Bizi bunlara bırakmayın. Ya da sahip çıkamayacaksanız bırakın buralarda bayrak artık dalgalanmasın. Başımıza kim geçecekse geçsin. Kime güvenecez bilelim."

HABERE YORUM KAT

9 Yorum