Berkin Elvan İşkence Evi mi?

30.04.2014 14:45
Berkin Elvan İşkence Evi mi?
HDP Beşiktaş Belediye Başkan Adayı işkence ile suçlanıyor.

HAKSÖZ-HABER

Öğrenci evi olarak kullanılan ve Gezi olayları sırasında hayatını kaybeden Berkin Elvan’ın ismi verilen evde kalan kimsesiz 2 çocuğa Beşiktaş HDP yöneticisi 5 kişi tarafından işkence yapıldığı iddia ediliyor!

TMK mağduru olan bu kimsesiz çocukların eve gelen ziyaretçilerin eşyalarını çaldığının anlaşılması üzerine aralarında HDP Beşiktaş Belediye Başkan adayı ve Bianet yazarı Ahmet Saymani’nin de olduğu 5 kişi Kürt kökenli 2 çocuğu sorguladığı, işkence yaptığı iddia ediliyor.  Sandalyelere bağlanan iki çocuğun sopalardan kan içinde kalana kadar işkenceye uğradıkları belirtiliyor.

Sosyalist Yeniden Kuruluş Partisi (SYKP) yöneticisi ve HDP Beşiktaş Belediye Başkan Adayı Ahmet Saymani’nin aralarında bulunduğu 5 kişinin işkence ettiği 2 çocuk uğradıkları işkencelerin sonunda yarı baygın bir şekilde Abbas Ağa parkına atılmış.

Gezi eylemlerinin organizesinde aktif olarak yer alan Ahmet Saymani’i ve arkadaşlarının çocuklara işkence yaptığının ortaya çıkması sol kamuoyunda sessizce geçiştirilmeye çalışılırken kimi forum ve sosyal medya sayfalarında sert tartışmalar yaşanıyor. Berkin Elvan için kıyamet koparan sol kamuoyunun kendi içlerindeki işkencecilere nasıl davranacakları merakla bekleniyor!

 • Yorumlar 1
  Diğer Haberler
  PANO
  KARİKATÜR
  Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim