Bayburt'ta Suriye İçin Toplanan Yardımlar Yerine Ulaştı

13.03.2014 19:33
Bayburt'ta Suriye İçin Toplanan Yardımlar Yerine Ulaştı
Bayburt'ta Suriye için toplanan yardımlar İHH tarafından yerine ulaştırıldı.

İHH Bayburt il temsilcisi İlhami Polat, " Hatay ve Kilsteki Suriyeli mülteciler için toplamış olduğumuz üç Tır dolusu İnsani yardım malzemeleri 23 şubat 2014 tarihinde Bayburt Valiliğinin önünden dualar eşliğinde hareket etti ve bir gün sonra Hatay Reyhanlıya ulaşmıştır. Araç yoğunluğundan dolayı yardım konvoyumuz dört gün süreyle bölgede bulunan mültecilere ulaştırılmak üzere Hatay-Reyhanlıda bulunan İHH İnsani Yardım Vakfının depolarına teslim edilmiştir.

İHH İnsani Yardım Vakfının öncülüğünde Bayburt Sivil Toplum Platformunun toplamış olduğu İnsani yardım malzemelerinden dolayı Bayburt Valiliğimize, Belediyemize, Siyasi Partilerimize, Sivil Toplum Örgütlerimize, Kamu Kurumlarımıza, Bayburt, Demirözü, Aydıntepe ilçe ve köylerindeki hayırsever halkımıza, Basın mensuplarımıza, Yardım Malzemelerini yerine ulaştıran kardeşlerimize emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Allah cümlesinden razı olsun.

Yardım komisyonundaki kardeşlerimiz yardımı teslim ettikten sonra gönül huzuru içerisinde orda ki hizmet veren aş evlerini, fırınları, yetim haneleri, okulları, hastaneleri, konteynır ve çadır kentleri ziyaret ederek bu yardımların ne kadar isabetli olduğunu yerinde görmüşlerdir" diye konuştu.

 • Yorumlar 2
  Diğer Haberler
  PANO
  KARİKATÜR
  Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim