Batı Yaka’da Siyonist Asker Bıçaklandı

16.08.2015 00:42
Batı Yaka’da Siyonist Asker Bıçaklandı
Batı Yaka’nın orta kesimindeki Ramallah şehrinin güneyinde bulunan Ofer askeri geçiş noktasında Filistinli gencin Siyonist askeri bıçakla yaraladığı belirtildi.

Siyonist işgal rejimi medya kaynakları, Filistinli bir gencin bugün Ofer askeri geçiş noktasında askerlerden birine bıçakla saldırması sonucu askerin yaralandığını, askerlerin ateş açması sonucu da eylemi yapan Filistinlinin yaralandığını ve ardından gencin tutuklandığını ifade etti. Kaynaklar, yaralanan askerle tutuklanan Filistinli genç hakkında başka bir bilgi vermedi.

İşgal rejimi Kanal-2 televizyonu ise verdiği haberde, olaydan sonra çok sayıda askerin gelip bölgede incelemede bulunduğunu ifade etti.

İşgal ordusu tarafından yapılan açıklamada eylem doğrulanarak, saldırıda bir askerin yaralandığı, saldırganın ise yaralandıktan sonra tutuklandığı belirtildi. 

Siyonist işgal askerleriyle Siyonist çetelerin yaptıkları cinayetlere karşı Batı Yaka’’daki Filistinliler bazen ellerine geçirdikleri taşlarla ve bıçaklarla, bazen buldukları araçlarla tepkilerini ortaya koyuyorlar. 

FİEM

  • Yorumlar 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
PANO
KARİKATÜR
Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim