Allah’ın Zaferi Yakın, Mursi Görevine Geri Dönecek

16.10.2013 01:33
Allah’ın Zaferi Yakın, Mursi Görevine Geri Dönecek
Mursi’nin kardeşinden açık mektup

Mısır’da ordunun yönetime el koymasının ardından görevinden uzaklaştırılan ülkenin seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’nin kardeşi Hüseyin Mursi, ağabeyinin kendisine yapılan tüm teklifleri reddettiğini, görevine döneceği günün de çok yakın olduğuna inandığını ifade etti.

Hüseyin Mursi, ağabeyine hitaben “Allah seni davanda sabit kılsın ve ödüllendirsin” şeklinde başladığı mektubunda, “Seni Mısırlıların arasından Cumhurbaşkanı olman için seçen Allah, yanında olacak, değerli ülkemize ihanet ederek, sana tuzak kuranların tuzağını boşa çıkaracak” diye yazdı.

“Bayramda görüş için izin verilmedi”,Mursi’nin alıkonulduğu günden bu yana direndiğini dile getiren kardeş Mursi, mektubuna şöyle devam etti: “Kardeşim, direnişine devam ederek, görevini bırakması konusunda kendisine yapılan tüm teklifleri reddetti. Ne olursa olsun, tüm mahkumlara, bayram ziyaretine izin verildi ancak bize onu görmek için izin verilmedi. Allah’ın zaferi yakındır, kardeşimin yeniden Mısır’ın meşru Cumhurbaşkanı olarak geri döneceği günün çok yakın olduğuna inanıyorum.”

 • Yorumlar 2
  Diğer Haberler
  PANO
  KARİKATÜR
  Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim