1. HABERLER

  2. HABER

  3. Alayını Fırçalayan Bahçeli MHP'li Seçmeni de Fırçaladı!
Alayını Fırçalayan Bahçeli MHP'li Seçmeni de Fırçaladı!

Alayını Fırçalayan Bahçeli MHP'li Seçmeni de Fırçaladı!

Devlet Bahçeli, AK Parti ile koalisyon isteyen tabanına “Haddinizi bilin!” dedi.

A+A-

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin il başkanlığı tarafından Kırıkkale'de bir düğün salonunda düzenlenen toplantıda konuştu.

MHP içindeki AK Parti ile koalisyon kurma yanlısı eğilime tepki gösteren Bahçeli, 1 Kasım seçimlerinin bütün siyasî partilere, adaylara ve Türkiye halkına hayırlı olmasını dilerken MHP içindeki AK Parti ile koalisyon tartışmalarına dair bir eleştiride bulundu.

Ajansların haberine göre, MHP lideri “Bizim içimizden o kadar AK Parti-MHP koalisyonu kurulmasından yana olanlar var ki şaşırıp kalıyorsunuz. 13 yıldır AK Parti'ye söylediklerimizin alayı unutulmuş; AK Parti sütten çıkmış kaşık, tertemiz, aklanmış, paklanmış.” dedi.

“Herkes Haddini Bilecek!”

Bahçeli, MHP'nin 1 Kasım seçimlerinde kaybetmesini arzulayanların bulunduğunu belirterek, “Dışarıda çok da içemizde de tek tük gözüküyor. Bunları affetmemiz mümkün değil. Türkiye'nin bugünkü şartlarında MHP'nin gelişmesini engelleyeni Allah da MHP'liler de affetmez. Herkes haddini bilecek! 1 Kasım'dan sonra 'AK Parti ile şöyle olur, filanla böyle olur.' diyenler çıkabilir. Başka şeylerin olacağını da unutmasınlar.” şeklinde konuştu.

Time Turk

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT