1. HABERLER

  2. HABER

  3. AK Partili Gençler Hande Yener'le Coştu!!!
AK Partili Gençler Hande Yenerle Coştu!!!

AK Partili Gençler Hande Yener'le Coştu!!!

AK Parti Ordu'da İl Gençlik Kollarının düzenlediği programda AK Partili gençler şarkıcı Hande Yener'le coştu!!!

07 Haziran 2011 Salı 13:33A+A-

Konya'daki seçim çadırında kendinden geçmiş kızlı erkekli halay görüntüleri ve Artvin'de yöneticilerin tanışma programında rakıların eksik olmadığı danslı kutlamadan sonra Hande Yener'li şölen AK Parti'deki bazı teşkilatların yozlaşma boyutlarını gözler önüne serdi.

AK Parti Ordu teşkilatının 3 Haziran'daki Gençlik Şöleni'ne müstehcen dansları eşliğinde söylediği şarkılarla bilinen Hande Yener davet edildi. Hazırlanan afişte ise "Coşmaya hazır mısınız?" ifadesi dikkat çekti.

AK Parti Ordu İl Gençlik Kolları Teşkilatı'nın organizasyonuyla Atatürk Parkı'nda düzenlenen açık hava konserinde Hande Yener sahne aldı. Yener'i AK Parti Genel Sekreteri İdris Naim Şahin, Milletvekili Ayhan Yılmaz da izledi. Konserde yerel sanatçılar Aydın Beyoğlu ve Gaye Aksu da sahne aldı. Konserde özel güvenlik görevlileri ile gençler arasında zaman zaman gerginlik yaşandı.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Usta, konsere ilgiden oldukça memnun olduklarını belirterek, "AK Parti Gençlik Kolları olarak zaman zaman etkinlikler yapıyoruz. Bu yılki konser organizasyonunda Hande Yener ve Ordulu sanatçılarımız Aydın Beyoğlu, Gaye Aksu'yu kentimize getirdik. Muhteşem bir konser oldu. Bu gibi sosyal etkinliklerimiz yine devam edecek. Katılımcılara teşekkür ediyoruz" dedi.

HABERE YORUM KAT

13 Yorum